Magda: Łaska dla mnie i brata

Matka Boża jest wspaniała! Obdarza nas tak wielkimi łaskami, chociaż jesteśmy tego niegodni. Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w styczniu o łaskę zajścia w ciążę, na razie czekam na jej spełnienie. Na początku po jej skończeniu był smutek, że jeszcze nie zostałam wysłuchana, ale teraz widzę, że było to dla mnie lepsze, głównie z powodów zawodowych zajście w ciążę na początku roku byłoby dla mnie niekorzystne, jak widać Matka Boża wie co robi.

Dzięki tej wspaniałej modlitwie otrzymałam wiele łask, zwłaszcza duchowych, uświadomiłam sobie swoje problemy, nauczyłam większej pokory i cierpliwości, ale co najważniejsze świadectwo o niej przekazałam rodzinie.

Wtedy łaska Boża dotknęła i mojego brata, który przez problemy życiowe, depresje stracił nadzieję, stał się bardziej obojętny duchowo. Gdy usłyszał moje opowiadanie o nowennie od razu zaczął ją odmawiać, co bardzo mnie zdziwiło, gdyż nie był osobą gorliwą do modlitwy. Po około dwóch tygodniach części błagalnej najdroższa Maryja wysłuchała jego prośby – uzdrowiła go z choroby w sposób niewytłumaczalny medycznie, nie było wątpliwości, że to cud.

Wszyscy płakaliśmy z radości a Matka Boża nawróciła go tym samym. Tak bardzo się zmienił, że odmawiał nawet dwie nowenny na raz, stał się lepszy, pobożniejszy. Jestem wdzięczna Matce Bożej ta te wspaniałe dary, bo wiem że nic nie dzieje się bez przyczyny. Dzięki mojej nowennie zyskałam ja i mój brat. Matko Najdroższa bardzo dziękujemy Ci za Twoją miłość do nas i za wszelką pomoc! A ja wciąż czekam na spełnienie mojej prośby, ale wiem że jeśli się to nie stanie to Maryja sama wie co jest dla nas najlepsze i dlatego powierzam się jej cała i mówię „niech będzie wola Pana, pomóż mi wytrwać”. Bądź pozdrowiona Maryjo i Nasz Panie Jezu. Chwała Bogu!

Dziesiątki różańca 

z kamieni

szlachetnych

- bransoletki na rękę!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?