Izabela: Maryjo dziękuję za Twoją opiekę

Kolejną Nowennę odmówiłam w intencji otrzymania nowej lepszej dla mnie pracy. Pracy, nie otrzymałam, natomiast dostałam łaskę spokoju, nie martwienia się na zapas, polepszenia sytuacji w obecnej pracy i przede wszystkim pomoc w wykonywaniu obowiązków oraz „omijanie” trudności. Maryjo dziękuję za Twoją opiekę.
Odmawiajcie bo warto, nawet jeśli nie otrzymamy tego o co prosimy, Maryja wie co dla nas najlepsze w danym momencie. Dzięki Nowennie jesteśmy bliżej Boga, zgłębimy wiarę , a sprawy przyziemne już nie są często tak istotne. Modlitwa uzależnia – już nie wyobrażam sobie dnia bez Różańca!
Nie przestawajcie się modlić!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Dorota Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Piekne swiadectwo. Chwala Maryji.Jest dokladnie tak jak mowisz, jesli nawet nie otrzymamy to o co prosimy, to i tak dostajemy duzo wiecej, czasem nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy.
A Rozaniec uzaleznia, ale to jest dobry „nalog”.Konczy sie jedna NP a juz sie teskni za nastepna. Teskni sie za rozmowa z Matka, przynajmniej dla mnie jest tymmodlitwa rozancowa.Nie przestawajmy sie modlic, rozmawiajmy z nasza Matka jak najwiecej.

Rozdajemy kolejne

70.000 OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ