Ewa: Świadectwo uzdrawiania z choroby nowotworowej

Cuda nie zawsze są natychmiastowe. One trwają w czasie w naszej ziemskiej rzeczywistości. Dotyczą m.in. mojej osoby. Bóg ma indywidualne podejście do każdego z nas. Dotyczy to również naszych organizmów. Cud uzdrawiania mnie został rozłożony w czasie. 

W lipcu b.r. minie 15 lat, kiedy dowiedziałam się (po rutynowej wizycie kontrolnej u ginekologa ), że mam raka sutka. Mastektomia, chemia, radioterapia i chormonoterapia – wszystko przeszłam. Oczywiście modląc się i polecając Dobremu Bogu za przyczyną Niepokalanej Maryi rodzinę (wraz z dwójką małych dzieci), która współuczestniczyła w moich zmaganiach. To była szkoła bezgranicznego zaufania. Byłam pod stałą kontrolą onkologa. Wydawało się, że problem minął, że wszystko ustabilizowało się. Aż tu nagle po 12 latach okazało się, że są przerzuty do kości.

Zdiagnozowano, że przy tych uszkodzeniach kości powinnam mieć zespół bólowy nie pozwalający mi poruszać się i żyć. Tymczasem funkcjonuję normalnie, jestem zdrowa. Wprawdzie aplikują mi leki, ale jestem zdrowa.

„Przypadkowo” – choć u Boga nie ma przypadków – rok temu dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej. Wertując po internecie, natrafiłam na Waszą stronę. Nauczyłam się Nowenny Pompejańskiej. Jestem przekonana i ufam Niepokalanej Maryi, że powróciłam do zdrowia mimo iż obraz badań: scyntygrafii i PET – CT jest nieprawidłowy jestem uzdrowiona przez Matkę Boga – Człowieka. Sądzę, że przez te moje nieksiążkowe badania komputerowe Dobry Bóg pragnie coś przekazać.

Dziękuję Tobie, Matko Chrystusa!

Msza św. w Pompejach

- 25 CZERWCA 2019 -

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
IwonaAnia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ania
Gość
Ania

Piękne świadectwo, życzę dużo zdrowia i Błogosławieństwa Bożego 🙂

Iwona
Gość
Iwona

Życzę Pani dużo zdrowia i bezgranicznego zaufania Bogu,kto zaufa ten otrzyma wiele,

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną