Ania: Znalazłam „lekarstwo”

Ubiegły rok był dla mnie trudny i pełny wyzwań. Najpierw zranione serce, później niepewność pracy… Na szczęście znalazłam lekarstwo, które daje ukojenie i rozwiązanie. Odmówiłam trzy nowenny w różnych intencjach i wszystkie zostały wysłuchane. Maryja wyprosiła mi wszystkie łaski, o które prosiłam. Moje życie zaczęło się układać. Spotkałam miłość mojego życia – wartościowego człowieka, odpowiedzialnego i kochającego, z którym planujemy ślub w tym roku. Niepewna sytuacja w pracy rozwiązała się również pomyślnie. Wiem teraz, że zawsze trzeba na pierwszym miejscu stawiać Boga, kochać Go i ufać bezgranicznie, a wszy­stkie inne sprawy ułożą się. Dziękuję, Maryjo!

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
Marek (adm.)Ola Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ola
Gość
Ola

Jedno z niewielu świadectw skuteczności nowenny w sprawach sercowych. Bardzo się cieszę, że to napisałaś. Kilka dni temu skończyłam nowennę o dobrego męża i w tym czasie chłopak, który mi się podobał, zakochał się mimo że na początku nowenny zaczął okazywać mi zainteresowanie. Widziałam ich razem, wyglądają na szczęśliwych, a mnie nie chce się żyć. Może i w moim przypadku NP okaże się skuteczna… Tobie życzę wiele szczęścia i jeszcze raz dziękuję za świadectwo!

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną