Stanisław: Życie z nowenną

Szczęść Boże.

Z Nowenną Pompejańską jestem związany już od kilku lat. Kiedy kończę jedną, wkrótce zaczynam kolejną. Mimo iż moja modlitwa po ludzku nie jest doskonała, czasem pokusa niedokończenia Nowenny jest ogromna, ale dzięki Bożej Łasce zawsze udaje mi się dobrnąć do końca. Mogę powiedzieć, że Mateńka zawsze pomaga mi i wysłuchuje moje intencje, a ponadto modlitwa ta sprawia, że bez Różańca nie można dosłownie żyć.

W czasie odmawiania Nowenny czuje Jej bliskość, czuję Jej Matczyną Opiekę. Pomogła mi w trudnych chwilach kiedy moja Żona miała kłopoty z sercem po Nowennie nastą[iła poprawa. Ciąża żony była zagrożona i tu także Mateńka Najukochańsza pomogła i dziś cieszymy się w pełni zdrowym dwuletnim synem.
Był także okres w moim życiu kiedy kilka razy rozlatywały się Firmy, w których pracowałem, ale dzięki Nowennie Pompejańskiej zawsze znajdowałem nową i lepszą pracę.

Zachęcam wszystkich do włączenia się w Nowennę Pompejańską. W świecie gdzie panuje totalny chaos Maryja jest naszą jedyną ucieczką, tą która bez względu na wszystko Kocha i pomaga swoim dzieciom.

STRON 

dla "Królowej  Różańca Świętego"

8

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Bea Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Bea
Gość
Bea

Piękne świadectwo. Ja właśnie zaszłam w upragnioną ciążę dzięki Matce Bożej i wierzę, że będzie z nami do dnia rozwiązania i całe życie. ..

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?