Katarzyna: Różaniec otwiera nam niebo

Szczęść Boże..
Po długim ociąganiu się, poczułam wewnętrzną potrzebę podzielenia się z Państwem.. i moim świadectwem.
Pierwszy raz o Nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z internetu, następnie całkiem przypadkowo natknęłam się na Państwa pismo „Królowa Różańca Świętego” w jednym ze sklepów, co ponagliło mnie również do modlitwy, gdyż cała nasza rodzina, przechodziła dość trudny okres.Moja babcia od strony mamy z którą byłam bardzo związana, mając 93 lata w bólu i ogromnym cierpieniu leżała schorowana w szpitalu, ból, smutek oraz ludzkie zmęczenie doskwierało mojej mamie, która opadała już z sił ciągłego jeżdżenia do szpitala i troską o babcie, do tego doszły jeszcze problemy finansowe, które od długiego czasu z każdym rokiem się nasilały…ogólnie sytuacja nasza była bardzo nieciekawa.
Babcia cierpiąc prosiła Pana Jezusa o śmierć…..my również modliliśmy się o ulgę w cierpieniu i zabranie babci do Pana.
Postanowiłam zwrócić swoją prośbę również do Maryi, odmawiając Nowennę w intencji naszej rodziny, prosząc o Boże błogosławieństwo i pogłębienie ufności w Bożą Opatrzność.
Wiele razy byliśmy już świadkami niejednego cudu dla naszej rodziny, dlatego też nie wątpiliśmy w to, że Bóg jest z nami w tych trudnych chwilach.
Nowennę ( swoją pierwszą) rozpoczęłam 1.10.2014 r …..i od samego początku Matka Boża wzięła nas w swoje objęcia.. już po kilku dniach zaczęła działać.
Babcia leżąc na łożu śmierci doczekała się przyjazdu swojej drugiej córki z Niemiec…i nie mogąc już wydobyć z siebie ani słowa pożegnała się z obiema najważniejszymi osobami w jej życiu kroplą łzy spływającą po policzku. Zmarła 7 października w Święto Matki Bożej Różańcowej.
Matka Przenajświętsza dała mi do zrozumienia, że nigdy nie opuszcza swoich dzieci, a zawierzenie jej swego życia, rodziny potęguje moc ofiarowanych łask…i to właśnie Różaniec jest narzędziem tych łask…to On otwiera nam niebo.
Dodatkowo w niedługim odstępie czasu, podczas tej samej odmawianej Nowenny, moim rodzicom w końcu udało się sprzedać ziemię, na którą nie było kupca od wielu lat….co przyczyniło się do polepszenia sytuacji finansowej, a przede wszystkim wyjścia z długów.
Jedyne co mogę powiedzieć to… Bogu niech będą dzięki!…Cześć i Chwała dla Maryi, która kocha i troszczy się o każdego z nas.
Módlcie się i ufajcie Panu i Jego Matce.

Msza Święta

25.07.2020

w Pompejach

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Monika
Monika
18.04.15 10:25

Piękne świadectwo 🙂 dziękuję 🙂

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x