JOANNA: RADOŚĆ I ŁZY

Witam wszystkich serdecznie:)
Jestem w trakcie odmawiania mojej trzeciej Nowenny Pompejańskiej. Modlitwa trafiła do mnie przez „przypadek”. Za co jestem ogromnie wdzięczna Matce Boskiej. Dzięki tej modlitwie naprawdę zbliżyłam się do Boga. Nie byłam święta a jednak Maryja wyciągnęła do mnie pomocną dłoń.
Pierwszą nowennę potraktowałam niestety jak koncert życzeń. Z czego nie jestem dumna. Nawet jej nie dokończyłam. Ale Maryja nie ustępowała. Zapukała jeszcze raz do mojego serca:). W międzyczasie zaczęłam częściej odmawiać Różaniec i Koronkę do Miłosierdzia Bożego. W moje ręce trafiło świadectwo o mszy św Cataliny Rivas(polecam!!!).Przeczytałam piękną książkę o mistyczce Natuzzo Evolo(to z niej między innymi do wiedziałam się że warto polecać swoje sprawy swojemu Aniołowi Stróżowi!!!). Zaczęłam czytać Pismo Święte.
Swoją druga nowennę zaczęłam odmawiać w listopadzie. Podeszłam do tej modlitwy z dużą ufnością i wiarą. Intencja jeszcze nie została wysłuchana ale to co dostałam od Maryi jest niesamowite. Przede wszystkim spokój, ja nerwus wyciszyłam się. Nie miałam żadnego problemu w odmawianiu 3 tajemnic różańca,teraz odmawiam 4!!!. Zdarzają się chwile zwątpienia ale dalej się modlę. Zły nie ustępuje. Różnie się to objawia czasami jest naprawdę ciężko. Zły uderza w najczulszy punkt. Był taki czas że nie było tygodnia żeby coś się nie wydarzyło i naprawdę dalej się dzieje. Mój synek zaczął jeszcze bardziej chorować, jak on przestawał to mnie dopadały bóle szczególnie szyji, samochód zaczął się psuć,miałam stłuczkę. Szczególnie teraz przy odmawianiu trzeciej nowenny której intencją było zdrowie mojego synka. Matka Boska wysłuchała mojej prośby, za co jestem ogromnie wdzięczna:)))))). Pod koniec odmawiania nowenny dopadł mnie bardzo poważny kryzys. Zaczęłam wątpić w sens modlitwy. Miałam wrażenie że walę głową w mur,dopadały mnie straszne myśli. Wiem że to działanie Złego.
Teraz jestem na etapie pogodzenia się z Wolą Bożą. Dużo rzeczy zrozumiałam a siebie i swoje dziecko powierzyłam Maryji i Jezusowi.
Zachęcam do odmawiania tej pięknej modlitwy.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
Teresa.AJOANNAgrazynaBea Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Bea
Gość
Bea

Piękne świadectwo.

grazyna
Gość
grazyna

Bardzo dziękuję za świadectwo Dokładnie tak jest jak piszesz t.z zły walczy z nami żebyśmy zrezygnowali z modlitwy . Ja odmawiam czwartą NP i przeszłam kilka ataków bo walczę o całą rodzinę więc jestem atakowana np. bólem , chorobą bardzo ciężką , atakami ze strony tych za których się modlę , utrudnieniem realizowania pierwszych sobót na cześć Maryi ale nie rezygnowałam tylko dokładałam koronki :do miłosierdzia , do ran Chrystusa , do Najdroższej Krwi Chrystusa oraz dokładałam intencje za dusze czyśćcowe , grzechy zmarłych z rodziny ,grzechy kościoła oraz zatwardziałych grzeszników. W efekcie łaski uzyskane są tak duże że nie… Czytaj więcej »

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Grażyna jesteś wspaniała !!! Pamietaj o tym

JOANNA
Gość
JOANNA

Chwała Panu i Maryji. Ja również nie jestem wstanie opisać wszystkich łask i cudów jakie dzieją się w moim życiu. Ta modlitwa jest CUDOWNA:)

Teresa.A
Gość
Teresa.A

JOANNO zły to mała litera …parzy łobuza różaniec i dokucza ta menda . ..ucieknie , ucieknie . Ach nam to dopiero dał „popalić” , ale jest już co raz lepiej .
Polecam śpiewajcie sobie Psalmy , one szybko do głowy wchodzą . Psalm np 91 o bożej opiece ..jak np . sie sprząta , gotuje … a jak wtedy smaczne jedzonko . Spróbujcie tak pośpiewać . Modlitwa w językach – nauczy Was o.DANIEL/na yuotube/ /kto jeszcze nie umie/

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ