GRAŻYNA: łaski otrzymane

Nowennę Pompejańską odmawiam już od 2013 roku. Obecnie odmawiam już chyba 13 nowennę. Głównie modle się o przyszłość córek i o zdrowie dla mnie i męża oraz siostrzeńca. Od środy popielcowej do Święta Miłosierdzia modliłam się o zdrowie ,błogosławieństwo i łaski potrzebne z okazji 35 rocznicy naszego sakramentu małżeństwa/ślub braliśmy 12.04.1980 r./Modlę się również różańcem rodziców za dzieci/internetowe kółko różańcowe/.Początki były trudne, zły się sprzeciwiał/wypadek samochodowy, kontrola skarbowa i inne/ale wszystko skończyło się pomyślnie. Wiele dobrego otrzymaliśmy od Matki Boskiej Pompejańskiej, zrobiliśmy remont mieszkania, mąż poczynił inwestycje w gospodarstwie, a przede wszystkim otrzymaliśmy spokój, czujemy opiekę każdego dnia, bo wszystko oddaliśmy naszej najlepszej Matce. W sprawie córek Matka Boska zrobiła po swojemu/tak pewnie będzie najlepiej. /Córka ,która miała narzeczonego wydawałoby się porządnego zerwała z nim kontakty. Druga córka, której narzeczony nam się nie podobał wzieła z nim ślub . Nie wiem czy będzie dobrym mężem i zięciem. Ufam, że Matka Boska dokonała dobrego wyboru. Choroby mamy przewlekłe, ale żyjemy, pracujemy i Matka Pompejańska ma nas w swojej opiece. Siostrzeniec nie chciał się leczyć, ale po odmówienie nowenny przeze mnie i siostrę
poddał się leczeniu i jest lepiej .Rozdałam wiele książeczek z Nowenną Pompejańską, zachęcałam do modlitwy. Dzisiaj te osoby mi dziękują, bo wiele dobrego wydarzyło się w ich życiu. Koleżanka ,która miała trudne relacje z synem, a nawet podał ją do sądu, dzisiaj jest z nim w najlepszych stosunkach. Nie wyobrażam sobie dnia bez Nowenny Pompejańskiej . Obecnie odmawiam za córkę ,która jest w ciąży o szczęśliwy jej przebieg i o szczęśliwe rozwiązanie. Myślę, że Matka Boska Pompejańska wysłucha moich modlitw. Matko Pompejańska, dziękuję Ci, że czuwasz nad nami każdego dnia.

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ania
Ania
28.04.15 20:11

Proszę się modlić za księży. Matka Boża obsypuje 100-krotnie każdego, kto podejmuje taką modlitwę. Troszczy się o osobę odmawiającą i wszystkich wokoło, a Pan Jezus naprawia życie szybciej, niż my pomyślimy, że dany aspekt wymaga naprawy! Chwała Panu!

Mateusz
Mateusz
28.04.15 20:22

Właśnie się zastanawiam czy zacząć kolejną , tylko w intencji zdrowia które mi podupadło , proszę o modlitwę za mnie nawet jedną zdrowaśkę aby się wszystko ułożyło .

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA