Modlimy się z Radiem Różaniec (1-8 marca)

Drodzy Czytelnicy, Słuchacze,

podejmujemy w tym tygodniu codzienną modlitwę w naszych wspólnych intencjach poprzez internetowe Radio Różaniec. Połączyć się z tym radiem możesz po prostu klikając na żółty obrazek radia w prawej kolumnie (inne możliwości – zob. tutaj). 

Modlimy się od godz. 20.30 jedną częścią różańca (5 tajemnic) w intencjach zostawionych na tej naszej podstronie. Możesz też przysłać swoją intencję tutaj! Zachęć do tego innych!

Pomódl się z nami w Radio Różaniec!

Nie poprzestawaj na zostawieniu intencji… pomódl się z nami! Po prostu słuchaj naszego radia, weź różaniec do ręki i trwaj z nami na modlitwie, zanosząc prośby przez ręce Maryi do Tronu Boga.

A jeśli chcesz dołączyć do modlitwy na żywo:

  1. albo skontaktuj się ze mną wcześniej przez czat Skype (to bezpłatny program). Mój identyfikator skype to radiorozaniec. Umówimy się na konkretną dziesiątkę i zadzwonię do Ciebie w odpowiedniej porze. Musisz mieć tylko program Skype i mikrofon przy komputerze.
  2. albo po prostu zadzwoń na numer telefonu podawany podczas audycji. Zadzwoń pod koniec danej dziesiątki, a kiedy odbiorę, wyłącz radio i poczekaj chwilę, aż poproszę Cię do modlitwy.

 

Zatem – do usłyszenia!

Marek

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
36 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Halina Barczak- Witczak
Halina Barczak- Witczak
01.03.15 12:04

Proszę o łaskę zdrowia dla małej Gabrysi u której w pierwszej dobie życia wykryto duży krwiak w mózgu.

Beata z rodziną
Beata z rodziną
01.03.15 15:10

W intencji naszej rodziny by panowały w niej miłość, zgoda i pojednanie.

Aneta
Aneta
01.03.15 20:05

O zdrowie i załatwienie wszystkich spraw pozytywnie dla naszej rodziny

Bożena S.
Bożena S.
01.03.15 21:07

Panie Marku serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę.Pozdrawiam.

Bożena S.
Bożena S.
01.03.15 21:15

Wszystko się podobało.

Agnieszka
Agnieszka
01.03.15 21:27

panie Marku proszę o modlitwę w mojej intencji.O łaskę poznania dobrego męża i założenia rodziny oraz znalezienia pracy.Z góry Bóg zapłać

Natalia
Natalia
01.03.15 22:56
Reply to  Agnieszka

Proszę o zdrowie dla mnie. Dziękuje

WIESIA
WIESIA
02.03.15 09:02

Proszę Mateńkę Najświętszą o wstawiennictwo u Swojego Syna, aby uprosiła łaskę zdrowia.Dziękuję!Z Panem Bogiem!

Kasia K.
Kasia K.
02.03.15 18:59

Proszę o spokój i szczęście w mojej rodzinie, aby wszystkie problemy rodzinne pomyslnie sie rozwiązały.

Bożena S.
Bożena S.
02.03.15 21:13

Dziękuję,było pięknie.Z Bogiem.

E.
E.
02.03.15 21:14

Dziekuję za wspólną modlitwę. Ze swojej strony obiecuję modlitwę w intencjach Czytelników. Bóg zapłac 🙂

Bożena S.
Bożena S.
02.03.15 21:36

Jest fajnie, naturalnie jak w jednej wielkiej rodzinie.Jak dla mnie nic nie trzeba zmieniać:)

Bożena S.
Bożena S.
03.03.15 21:15

Bóg zapłać….

Kotlarska Maria
Kotlarska Maria
04.03.15 21:49

Dlaczego od paru dni mam tylko zwiastun radia i nic więcej. Bardzo cierpie z tego powodu.Maria z Konin a

Bożena S.
Bożena S.
05.03.15 21:17

Piękna jest ta nasza modlitwa ,codziennie niecierpliwie czekam na wieczór.Bardzo chciałabym,aby różaniec był codziennie.Moim zdaniem raz w tygodniu to za mało.Bóg zapłać panie Marku za to,co już jest.

Krysia Z.
Krysia Z.
07.03.15 21:30

P.Marku pięknie dziękuję…dziś pierwszy raz zadzwoniłam i od razu udało się….modliłam się za brata Janka, który jest w śpiączce( to od 10 m-cy nasza wielka rodzinna tragedia – jechał rowerem , stracił przytomność, upadł – nagłe zatrzymanie serca)…Różaniec o 20.30 – świetna forma modlitwy….wydaje mi się, że nie trzeba nic zmieniać…no może godzinę nadawania tzn. troszkę wcześniej np. 20.15, tak by zdążyć na Apel Jasnogórski …..może być codziennie, a jeśli to trudne to chociaż w środę i sobotę – dnie poświęcone Matce Bożej…..jeszcze raz wielkie dzięki…Krysia

Bożena S.
Bożena S.
07.03.15 21:46

A ja się bardzo cieszę ,że dzisiaj było wiecej osób,które chciały modlić się na żywo,to oznacza,że ten różaniec jest bardzo potrzebny.Oby tylko panu Markowi wystarczyło sił ,żeby go prowadzić.Będę się o to modliła i dołączała do modlitwy żeby troszkę pomóc.Za Twojego brata Krysiu też się pomodlę.Z Bogiem.

Elżbieta
Elżbieta
08.03.15 21:35

Dzisiaj to już sukces – wszystkie ‚dziesiątki zajęte” 🙂 Dziękuję Bożence i Dorocie za wytrwałość w modlitwie na żywo 🙂 Pozostałych zachęcam do tej formy wyrażania swojej wiary. Przyznam się Wam, że zrobiłam „to” pierwszy raz i z sercem na ramieniu, ale Marek napisał, że zadzwoni – i tylko trzeba czekać na jego pokierowanie naszą modlitwą – za to mu dziękuję 🙂 Marzeniem, by było gdyby Marek mógł sobie „kolejkę” modlących się na żywo ustalić przed różańcem 🙂 Są różne sytuacje na łączach – mnie też się internet zawiesił podczas mojej dziesiątki – ale to jest na żywo i nie… Czytaj więcej »

Bożena S.
Bożena S.
08.03.15 21:51

Witaj Elu czuję się jakbym znała ciebie i Dorotkę poznaję Was już po głosie.Dzisiaj wpisałam się na listę jako rezerwowa,ale jednak się przydałam.Ja również uważam,że ten różaniec musi być żywy.Wiem ,że wiele osób musi się po prostu przełamać,ja miałam z tym ogromny problem,a teraz czuję się jak w rodzinie.Jeszcze chwilę a nie będzie się można dopchać ma żywo.Pozdrawiam i dziękuję Bogu ,że jestem z Wami.Z Bogiem.

Elżbieta
Elżbieta
08.03.15 23:27

Witaj Bożenko, miło mi. Ja Twój głos bardzo lubię; stanowczy, pewny – a mój to chyba taki wystraszony 🙂 Ja jak usłyszałam dzisiaj, że się dużo zgłosiło do modlitwy to nawet nie pisałam Markowi, że jestem gotowa. Bo to dobrze jak jest dużo nowych osób. Ja uważam, że o to właśnie chodzi – byśmy to my się modlili z Markiem – a nie on sam (biedny gardło zdarł ) Ja też, jak pisałam przedtem – miałam serce na „ramieniu” – ale sama byłam dumna z siebie 🙂 tylko nie wiem dlaczego 🙂 to przecież modlitwa , którą odmawiam codziennie z… Czytaj więcej »

Bożena S.
Bożena S.
09.03.15 06:20

Elżbieto,dziękuję.Ja myślałam,że wy zDorotą to już weteranki nie słychać u was żadnej tremy.Ja zawsze miałam problem,brak pewności siebie,zawsze podziwiałam ludzi ,którzy nie mają z tym kłopotu.Czuję jakąś siłę wyższą,opiekę i daję radę.A co ma powiedzieć pan Marek kiedy musi to wszystko ogarnąć.Zawsze sobie powtarzam że z Bogiem można wszystko.Jestem z Niska podkarpackie.Ja też namawiam znajomych do odwiedzenia strony pompejanska,a wczoraj wiem że modlili się z radiem różaniec.Jakie jest twoje zdanie o dalszym prowadzeniu różańca ,bo ja niewyobrażam sobie bez niego wieczoru.Pozdrawiam.

Elżbieta
Elżbieta
09.03.15 11:03

Witam. Tak jak pisałam, ważne jest byśmy to my słuchacze się modlili, bo inaczej to możemy posłuchać lektora. Chociaż – głos Marka na żywo i jego intencje modlitewne miło posłuchać. Marek opisał teraz bardzo zwięźle i jasno, jak można się włączyć do modlitwy. Ja, to zostałam zaproszona do modlitwy przez przypadek (tak jak przez przypadek zanalazłam się kiedyś na pielgrzymce) i chociaż nigdy nie opuściła mnie trema, to się dzielnie modliłam. Mój internet nigdy się nie rozłącza – a tu podczas modlitwy prawie codziennie jedną dziesiątkę nie słyszałam – muszę to przemyśleć 🙂 Co do częstotliwości takiej formy modlitwy różańca… Czytaj więcej »

Krysia Z.
Krysia Z.
11.03.15 01:44

…….P.Marku…..mam pytanie:… .wysłałam 2- czy nawet 3 intencje( za brata Janka) i nie mam potwierdzenia e-meil i jakoś nie widzę na liście intencji już od 2 dni……a inne takie same( tej samej treści) – powtarzają się nawet!!.. są nawet dwukrotnie (jedna po drugiej- ???)…… czy moje nie docierają……????….

Dorota Karnicka
Dorota Karnicka
11.03.15 21:29

Ooo, witajcie wszyscy 🙂
No i obgadały mnie dziewczyny 🙂
Ja również Wam – Elu i Bożenko bardzo, bardzo dziękuję za to zaangażowanie Wasze :))) Ja nie poznaję swego głosu w radiu, bo jakiś jęczący słyszę , ale „przełykam” to , bo cóż poradzić 🙂 Bogu dziękuję za każdą włączającą się osobę , a Was ściskam serdecznie, jesteście kochane :))))
Dziś też nie było wspólnego Różańca, mam tylko prośbę by każdy choć westchnął za naszym Markiem 🙁
Krysiu…otulę Janka modlitwą.

Elżbieta
Elżbieta
11.03.15 22:10

Witam Doroto Mam nadzieję, że tak jak piszesz , każdy włączając radio różaniec o 20,30 modli się za Marka – o jego powrót do zdrowia. I każdy ma w sercu wszystkie tu czytane intencje, a szczególnie te „trudne”. Krysiu, za Twojego brata też się modlimy i mamy nadzieję, że się będziesz włączać do modlitwy z nami na żywo 🙂 Dorotko – to Marek nazwał Cię „niezawodną” 🙂 Na przyszłość popracujemy nad dykcją 🙂 ale i tak każdy zna paciorki na pamięć , to cóż za różnica, gdy coś się zasepleni 🙂 Nieważne jak – Marek zawsze pomoże. Byłoby cudownie, gdyby… Czytaj więcej »

Bożena S.
Bożena S.
12.03.15 06:21

Ja również Was ściskam dziewczyny.Ciebie Dorotko bardzo serdecznie pozdrawiam i dziękuję za miłe słowa.Bardzo lubiłam te wieczorki z różańcem i brakuje mi ich,a szczególnie głosów na żywo.Musimy mocno modlić się za pana Marka,aby jak najszybciej do nas wrócił.Myślę,że będą chętne osoby do wspólnej modlitwy,widać to było już w ostatnich dniach,co bardzo mnie ucieszyło.Otoczę modlitwą Was,Marka i wszystkich modlących się z nami.Jeszcze raz pozdrawiam.

36
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA