Małgosia: Warto mocno wierzyć i modlić się :)

Nowennę odmawiam od ok. 1,5 roku … tj. ok. 10 Nowenn Pompejańskich. Prawie wszystkie Nowenny Pompejańskie się spełniły…a dwie z nich czekają na wypełnienie zgodnie z wolą MB i wierzę bardzo, że niedługo się wypełnią :). Zostawiłam już kilka świadectw i pragną zostawić kolejne, ponieważ otrzymałam łaskę cudownej miłości, o którą modliłam się nieustanie przez 1,5 roku i wierzyłam, że prędzej czy później będzie nam dane być razem, a modliłam się o konkretną (dodam, jeszcze, że modliłam się wieloma modlitwami jednocześnie min. do św. JP II, do św. Józefa). Najbardziej cieszę się, że jest to wierząca osoba, z którą chodzę do Kościoła i myślimy o wspólnej przyszłości.
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że możemy być razem. Życzę dużo cierpliwości i wiary. Pozdrawiam, Małgosia

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ

11
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
6 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
LolaMarekM.Zadowolonaniewinna czarodziejka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Elka
Gość
Elka

witam czy ta intecja byla o kogos konkretnego? mozesz opowiedziec wiecej ? pozdrawiam Bog z Toba

daria.np
Gość
daria.np

„ponieważ otrzymałam łaskę cudownej miłości, o którą modliłam się nieustanie przez 1,5 roku i wierzyłam, że prędzej czy później będzie nam dane być razem, a modliłam się o konkretną (dodam, jeszcze, że modliłam się wieloma modlitwami jednocześnie min. do św. JP II, do św. Józefa). „- Elu mysle, ze chodzilo o konkretna osobe, przynajmniej tak to rozumiem:) Malgosiu dzieki za swiadectwo:) i Chwala Panu i duzo duzo blogoslawienstwa Bozego

niewinna czarodziejka
Gość
niewinna czarodziejka

piękne świadectwo, ale mi już chyba nic nie przywróci wiary w prawdziwą miłość… chyba przestaję wierzyć, że coś takiego istnieje i że ja mogłabym tego doświadczyć…niestety.

M.
Gość
M.

🙁

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Czekam Małgosiu na Twoje świadectwo w 25 rocznicę ślubu…Nie piszę tego przez złośliwość ale sama bardzo „przejechałam” się na takiej „wymodlonej”, głęboko wierzącej osobie, która ze mną planowała przyszłość…

Marek
Gość
Marek

Ja wymodliłem sobie kogoś. Potem modliłem się o nas bedąć w związku . Był okres że przez 5 lat codziennie odmówiłem dziesiątkę w naszej intencji. Miła i dobra dziewczyna postanowiła odejść i zostać biseksualną prostytutką.Po 12 latach razem. Twierdzi że zawsze udawała i była ze mną z wygodnictwa.

Poznaliśmy się na oazie.

I jak tu wierzyć w wymodlone osoby

M.
Gość
M.

Mam nadzieję Marku, że mimo tego trudnego doświadczenia nie zamkniesz się na miłość. Życzę powodzenia 😉

Lola
Gość
Lola

„Biseksualna prostytutka” a to dobre. Takie numery to nie z nami Marku. Żyłeś z nią, znaczy seks był bez sakramentu. Więc na jakiej podstawie twierdzisz, że to właśnie o tę się modliłeś? Znaczy Bóg chciał, abyś żył w grzechu. Puknij się w główeczkę.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Świetnie Cię Marku rozumiem. Ja jeszcze dodam, że nie raz z moim „wymodlonym” modliliśmy się razem…Oddaliśmy naszą miłość Bogu pod opiekę…A jednak ów człowiek skrzywdził mnie swoim zachowaniem jak nikt.

Lola
Gość
Lola

i w tym momencie Pan Bóg Ci pokazał, kogo uczyniłaś bogiem w Waszym życiu.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

I tu się niestety Lolu mylisz…Nigdy nie stawiam i nie stawiałam faceta na pierwszym miejscu w swoim życiu za stara i za mądra jestem. Zawsze miałam i mam duże powodzenie wśród płci przeciwnej. Nikogo nie muszę ustawiać na piedestale aby się mną zainteresował. Natomiast ludzka krzywda krzywdą pozostaje. Aha i dla jasności nie żyliśmy w grzechu…

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ