Magda: Łaska spokoju!

Witam! Nowennę Pompejańską odmawiam po raz kolejny.Ja również znalazłam ją w internecie. Za dwa tygodnie kończę nowennę i nie wiem czy zostanie wysłuchana ale nie tracę nadziei .Wiem że Matka Boża dała mi łaskę spokoju i wyciszenia gdyż do tej pory miałam straszną nerwicę z którą kompletnie sobie nie radziłam.Dlatego nie wolno tracić nadziei bo Matka Boża nie cofa danego słowa !

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
anna w.Bożena S. Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Bożena S.
Gość
Bożena S.

Ja również pierwsze co odczułam odmawiając nowennę to spokój i nawet kiedy mam wątpliwości chwile zawachania,to w głębi wiem,że nic mi się nie stanie.Modlę się dalej i z każdym dniem widzę zmiany w moim życiu i tą ciszę,zapewnienie,że nie jestem sama.I ty Madziu nie ustawaj,módl się.Pozdrawiam .

anna w.
Gość
anna w.

Droga Magdo, bardzo cię cieszę, że Matka Boska ci pomogła. Czytając twoje świadectwo postanowiłam, że jeszcze raz zacznę odmawiać nowennę, której niestety nie skończyłam za pierwszym razem. Mnie kochana męczy to samo, i tylko Matka Boska może mi pomóc. Pozdrawiam cię i ściskam.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną