Bartek: Moc Nowenny Pompejańskiej

Jestem studentem. Na przestrzeni lat moje relacje z rodzicami nie były dobre. Do 18 roku życia z Kościołem miałem bardzo niewiele wspólnego. Mój „powrót” do Kościoła miał miejsce niecałe 4 lata temu. Od tego czasu odbyłem Spowiedź Generalną, regularnie się modlę i spowiadam, uczestniczę w Mszach Świętych, ale Nowennę Pompejańską poznałem i zacząłem odmawiać dopiero w grudniu 2014 (skończyłem na początku lutego). Modliłem się w ogólnej intencji: o błogosławieństwo dla mojego Taty.

Nie było łatwo, ponieważ modliłem się bezpośrednio przed rozpoczęciem i w trakcie sesji egzaminacyjnej. Mimo czasem bardzo silnych pokus, aby porzucić modlitwę i na przykład zająć się nauką ukończyłem Nowennę.

Pomimo trudności, czasem tak silnych, że (wstyd przyznać) nieraz miałem łzy w oczach, to był dla mnie wspaniały okres czasu. Po kilkunastu dniach do modlitwy włączyła się Mama, a na kilka ostatnich dni Tato! Byliśmy na 2 dniowych rekolekcjach! Tato kupił sobie Pismo Święte! Nie jestem w stanie opisać jak bardzo poprawiły się moje relacje z rodzicami i rodzeństwem i jak wielu innych łask doświadczyłem w tym okresie i doświadczam nadal (m. in. najtrudniejszą sesję na studiach ukończyłem bardzo dobrze). Ta modlitwa naprawdę działa!

11.03 rozpocząłem kolejną Nowennę Pompejańską.

Dewocjonalia 

związane

ze św. Charbelem!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ania
ania
22.03.15 17:06

To tak jak ja:) tez 11.03 rozpoczęłam kolejną NP. 10.03 zakończyłam w trudnej intencji, ale nic takiego nie wydarzyło się jeszcze, co by dalo mi światełko na rozwiązanie problemu. Może dwie łaski,które są powiązane.
Modlitwa przychodzi mi z łatwością,nie mam problemu z odmawianiem 🙂
Modlę się bo Różaniec daje mi siłę i spokój pomimo,że życie naprawdę nie rozpieszcza mnie:(
Życzę wytrwałości. Z Bogiem.

milena
milena
22.03.15 19:14

Prosze modlmy sie o pokoj aby Rosja sie uspokoila, aby nie gineli niewinni ludzie, prosze niech kazdy wlaczy sie w modlitwe w tej intencji.

.
.
23.03.15 13:24
Reply to  milena

ważna sprawa

zenobiusz
zenobiusz
28.03.15 12:49
Reply to  milena

Bóg zapłać za każdą modlitwę w tej intencji! Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi. Mt 5, 3 modlimy sie, ja najczesciej modle sie o pokoj dla ukrainy koronka uwielbienia Boga w aniolach strozach Koronka uwielbienia Pana Boga w Anołach Stróżach wszystkich ludzi świata Na początku: Panie, wejrzyj ku wspomożeniu memu, Panie, pospiesz ku ratunkowi memu, Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Chwała Ojcu…, Wierzę w Boga… Na dużych paciorkach 1 raz: Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu w Aniołach Stróżach wszystkich ludzi świata Na małych paciorkach 10 razy: Bądź uwielbiony Boże w Aniołach Stróżach wszystkich ludzi świata… Czytaj więcej »

Dorota
Dorota
23.03.15 12:58

Popieram z całego serca apel Mileny o codzienną naszą modlitwę w intencji pokoju. Odprawiajmy także pięć pierwszych sobót miesiąca,o które prosiła Matka Najświętsza w Fatimie.

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x