Renata: Nowenna za dzieci i młodzież

O Nowennie Pompejanskiej dowiedziałam sie oglądając kanał YouTube na którym to jeden z księży egzorcystów opowiadał o swoich doświadczeniach. Mówił on ze Matka Boska ma wielka moc przeciwko złym duchom i dlatego należy sie do Niej modlić i Jej zaufać . Wtedy tez wspomniał ,ze Nowenna Pompejanska jest jak bomba zrzucona do piekła. Po tych słowach postanowiłam spróbować,zaufać Matce Bożej Pompejanskiej. Kiedy zobaczyłam w telewizji prośbę o pomoc dla potrzebujących dzieci, postanowiłam poprosić Matkę Bożą o to aby wzięła dzieci na całym świecie (zwłaszcza te w największej potrzebie-bite, głodne,wykorzystywane w rożny sposób, chore, zaniedbane) w opiekę i nie pozwoliła złu krzywdzić żadnego dziecka.


Wierze głęboko ze Matka Boża Pompejanska wysłuchała mojej prośby bo sama jest matka a każda matka broni i otacza opieka swoje dzieci i nie pozwala ich krzywdzić . Moze nie stanie sie to w sposób jaki ja sobie to wyobrażam ale ufam w moc i możliwości Matki Bożej .Dzieci to nasza przyszłość dlatego zło chce zniszczyć dzieci i tym samym nasza przyszłość ,dlatego musimy sie o to modlić aby temu zaradzić . Na pewno złu moja modlitwa sie nie podobała bo na początku było mi cieżko skupić sie na modlitwie i rożne rzeczy działy sie w moim otoczeniu np.czeste kłótnie z mężem, problemy w pracy. Wtedy prosiłam Boga aby dał mi sile abym wytrwała w modlitwie i tak tez sie stało.
Teraz jestem w trakcie odmawiania następnej nowenny i muszę powiedzieć ze odczuwam duza potrzebę odmawiania tej modlitwy. Polecam każdemu.Dziekuje Ci Matko Boza Pompejanska za łaske tej modlitwy.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Karina Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Karina
Gość
Karina

Renato wspaniala intencja i piekne swiadectwo ja tez odmawiam nowenne w intencji dzieci nienarodzonych i przeciwko aborcji na poczatku bylo bardzo ciezko poklocilam sie z mezem nie wiedziala ze to sprawa zlego…..az zrozumiala ale przetrwalam i modle sie dalej
Chwala Panu

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną