Radio różaniec – zmiany i pomysły + sonda

Drodzy słuchacze, dzisiaj i jutro trwać będą prace w Radiu Różaniec. Jest nas, słuchaczy, coraz więcej, i serwer dostaje w kość, strony ładują się coraz wolniej… Czas więc na drobne zmiany.

Przede wszystkim trzeba zoptymalizować nagrania do możliwości serwera. To postaram się wykonać dzisiaj (czwartek) poza czasem odtwarzania różańca, żeby nie przeszkadzać nikomu w modlitwie. Odtwarzanie będzie w trochę gorszej jakości.

Druga sprawa to dodanie nowych nagrań. Ponieważ w tym muzycznym temacie jestem dość kiepski, proszę o Twoją rekomendację. Napisz w komentarzu, jakiej muzyki słuchasz, a może uda mi się uzyskać zgodę na dane nagrania od autorów? Nieco zgód udało się uzyskać, toteż jutro (w piątek) zacznę poszerzać repertuar.

Trzecia: co myślicie o (nie nowym już) pomyśle, by raz w tygodniu (np. w sobotę) modlić się wspólnie, na żywo, z możliwością zadzwonienia do Radia Różaniec i poprowadzenia dziesiątki różańca? Intencji na tej stronie mamy sporo – można by je omadlać!

SONDA!

[poll id=”10″]

Dodam, że szykujemy niespodziankę – mamy już nowe nagrania różańca pompejańskiego! Kiedy je dodam, będzie osobna informacja.

 

 

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
JanekMarek (adm.)Janek.40Kinia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Kinia
Gość
Kinia

a wiadomo coś czy możliwe będzie ściąganie na mp3?

Janek.40
Gość
Janek.40

Nie zrobią ci mp3,bo chcą byś była uzależniona od ich strony

Janek
Gość
Janek

Po czym poznać, że to dzieło Boże? Zawsze są trudności. Szatan walczy chociaż wie że jest przegrany. Dzieła Boże zawsze się realizują czasem nie wiadomo jak. Bóg jest Panem wszystkiego i On po prostu wszystko może. Błogosławię Wszystkim.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -