Nowenna pompejańska od Środy Popielcowej do Niedzieli Miłosierdzia

Nowenna pompejańska rozpoczęta w Środę Popielcową kończy się w Niedzielę Miłosierdzia. Można więc powiedzieć, że to nowenna wielkopostna, z Bożym Miłosierdziem i św. s. Faustyną w tle.

Zatem w 2015 r.:

  • początek 18 lutego, Środa Popielcowa
  • część dziękczynna od 17 marca
  • ostatni dzień – 12 kwietnia, Niedziela Miłosierdzia

W poprzednich latach wiele osób modliło się nowenną w tych ramach dwóch wielkich świąt. Otrzymaliśmy – jak zawsze! – wiele świadectw (zob. w wyszukiwarce np. „popielcowa”).

Zobacz: jak modlić się nowenną?

15
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
14 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
14 Autorzy
IrenaSylwiaDanutaBeaMarek (adm.) Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Anna J.
Gość
Anna J.

Moja decyzja podjęta-od dziś rozpoczynam moja pierwszą Nowennę Pompejańską,moja radość jest tym większa że przeczytałam teraz TU w jakim pięknym okresie mi ONA przypada ,a decydując sie (od dawna) nawet nie pomyślałam o tym,dziękuje Bogu że dojrzałam do tej decyzji,dziękuje za modlitwy w tej intencji o które prosiłam,BÓG ZAPŁAĆ ..rozpoczynam pełna ufności do Matki Bożej i zgody na wypełnienie woli Bozej..Pozdrawiam WSZYSTKICH i prosze o modlitwę aby wytrwać ….

Marzena
Gość
Marzena

Ja odmówiłam swoja miesiac temu było bardzo ciężko nawet nie wiedziałam ze tak z jednej strony jesteś z Maryją i to błogosławieństwo z drugiej szatan nigdy nie był tak złozliwy, natarczywy, nie byłam na to przygotowana,teraz zaczynam z Wami drugą bo chce poczuć na nowo bliskość Matki Bożej,i juz wiem jak bedzie,

Magdalena
Gość
Magdalena

Dziś również rozpoczynam kolejną moją nowennę to będzie już 8 :), choć jestem w 48dniu odmawiania wczesniejszej i kilka dni się nałoży, ale co to dla mnie:) Tym razem będę się modlić za dusze w czyśćcu cierpiące. Zachęcam.

Monika
Gość
Monika

Ja również od dziś zacznę moją 5NP chociaż jestem w 49 dniu odmawiania 4NP ale zachęcona tymi wielkimi świętami odmówię nastepną w intencji po ludzku niemożliwej ale dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Zachecam gorąco do modlitwy, łaski jakie z niej płyną są przeogromne 🙂

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dzisiaj zaczynam moją NP za Ojczyznę: o łaskę wierności Bogu, Krzyżowi i Ewangelii dla Polski. Może ktoś się dołączy? http://pompejanska.rosemaria.pl/2015/02/agnieszka-18-ii-2015-r-rozpoczynam-np-w-intencji-ojczyzny/#more-10963

Monika
Gość
Monika

Ja też rozpoczynam dziś 5 Nowennę. Jedna został chyba wysłuchana. Reszta niestety nie ale nie tracę nadziei. Może ta Wielkopostna będzie szczególna. Będę się modlić o uzdrowienie dziecka.

Joasia
Gość
Joasia

W tej chwili kończę drugą i jestem w połowie trzeciej – jest tyle spraw jakie chciałam żeby się ułożyły, żę gdybym nie pracowała, nie miała domu, dzieci to może modliłabym sie na okrągło – a to z tego względu: Była nikła nadzieja na życie mojej mamy /udar mózgu krwotoczny – operacja rosnącego krwiaka – to była roślinka, straciła całkowitą pamięć – nawet zapomniała kim był „Jezus” … / a już w drugim dniu nowenny powoli zaczynało się poprawiać i potem było z dnia na dzień lepiej, i lepiej , i lepiej i dziś jestem przekonana że to był CUD! Mija… Czytaj więcej »

Agnieszka
Gość
Agnieszka

JA również rozpoczynam moją nowennę. Będzie to moja 4 nowenna.
Niech Pan Bóg nam błogosławi!

Wioletta Gapska
Gość
Wioletta Gapska

Podejmuje dziś 3 podejście do odmawiania Nowenny. W dwoch poprzednich niestety nie wytrwałam do końca mam nadzieje ze tym razem wytrwam w modlitwie. Wierzę że ta Wielkopostna będzie szczególną i nic nie przeszkodzi mi w modlitwie.Amen.

Anna J.
Gość
Anna J.

Czyli jak widzę jestem jedyną nowicjuszką,wierzę że dam radę…zachęcona waszymi świadectwami…:) Matka Boża niech będzie z NAMI wszystkimi !

Bea
Gość
Bea

Chyba też zacznę dzisiaj drugą już Nowenne- jedną zakończyłam 30 grudnia- jeszcze nie została wysłuchana ale wierzę, że w krótce się doczekamy…

Danuta
Gość
Danuta

Ja też zaczęłam NP w środę popielcową o łaskę zdrowia dla mnie

Sylwia
Gość
Sylwia

W środę popielcową zaczęłam odmawiać kolejną Nowennę z prośbą o ratunek dla mojego małżeństwa które trwa nie całe 2.5r.a z dnia na dzień jest coraz gorzej… Jest to już moja trzecia Nowenna. Na początku każdej z poprzednich nowenn była chwilowa poprawa relacji pomiędzy mną a mężem a pod koniec 2-giej działy się rzeczy tak złe o których nigdy bym nie pomyślała,przez nie też musiałam uciekać z domu męża,ale nie poddaje się bo mam ufność że dzięki tej nowennie będziemy mogli z mężem przynajmniej spokojnie porozmawiać bez wtrącania się osób trzecich.. Zaczynając trzecią nowennę nie wiedziałam że kończyć się będzie w… Czytaj więcej »

Irena
Gość
Irena

Dzisiaj mój 12. dzień nowenny. Dziękuję ci Matko że jesteś ze mną.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -