Natalia: Podziękowanie za otrzymane łaski

Chciałabym tutaj ukazać swoje świadectwa i przeprosić Matkę Bożą, za tak długi czas zwlekania. Odmawiałam już sześć Nowenn Pompejańskich. Za każdym razem otrzymywałam wiele łask, o które nawet nie prosiłam.

Pierwszą Nowennę odmawiałam z nadzieją na znalezienie pracy na wakacje. Spełniło się, po niespełna dwóch tygodniach dostałam telefon z ofertą pracy. Następną Nowennę odmawiałam z prośbą o zdrowie dla mojej kochanej mamy. Wierzę, że w przyszłości się spełni. Kolejną odmawiałam również w intencji znalezienia pracy na wakacje. Zanosiłam cv do wielu miejsc, w których słyszałam tylko nie potrzebujemy już nikogo do pracy. Zaczęłam więc odmawiać Nowennę. Pracę dostałam, ale już w innym miejscu. Była to praca z dala od miejsca zamieszkania.

Matka Boża sprawiła również, że własnie tam poznałam osobę, która w tym momencie jest dla mnie jedną z najważniejszych osób w życiu. Wierzę, że Matka Boża miała dla mnie taki plan. Kolejną Nowennę odmawiałam również za zdrowie mamusi, w sprawie która bardzo mnie nie pokoiła. I już po kilku dniach dowiedziałam się, że nie mam się o co martwić, że wszystko jest dobrze. W tym momencie również odmawiam Nowenny i mam nadzieję, że Najukochańsza Matka Boża również mnie wysłucha. Jestem Jej tak bardzo wdzięczna za to wszystko. Podczas odmawiania modlitw czuję niezwykły pokój ducha, radość i wiarę, że wszystko się pomyślnie zakończy.

Zawsze wracam do tej modlitwy, bo gdy jej nie odmawiam czuję pustkę w sercu, w życiu. Serdecznie Was nakłaniam do odmawiania tej modlitwy. Jest to modlitwa nie do odparcia. Jeśli modlimy się szczerze, z wiarą, Matka Boża zawsze wysłuchuje naszych próśb i kieruje naszym życiem tak, by było nam jak najlepiej.

Chciałabym Ci Matko Boża podziękować za wszystko. Za to, że jesteś w moim życiu, ze mogłam doświadczyć tak cudownych łask, że mnie wysłuchasz, że mam w Tobie oparcie i zawsze jesteś przy mnie. Dziękuję!

Spędź...

MIESIĄC

Z MARYJĄ

Poznaj, pokochaj, naśladuj Maryję!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
rycerzeMBNP Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
rycerzeMBNP
Gość
rycerzeMBNP

Piękne świadectwo. Fajnie, że widzisz plan Boży skierowany do Twojej osoby. Często nie zauważamy łask, które otrzymujemy od Matki Bożej. Szczęść Boże Tobie i Twoim bliskim!

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -