Kasia: Miłość cierpliwa jest.

Nowennę odmawiam od 01.12.2014 roku, kiedy tylko mogę odmawiam 4 części. Od wczoraj zaczęłam modlić się częścią dziękczynną. Jest to moja pierwsza nowenna i zapewniam, że nie ostatnia. Modlę się o miłość chłopaka, który ode mnie odszedł. Nasz związek był idealny. Każdy nam zazdrości, lecz Jego uczucia wygasły.. modlę się o ich powrót, o Jego powrót, naszej miłości.. Nowenna dała mi wiele wytchnienia i spokoju. Dzięki niej jeszcze bardziej wierzę (WIEM TO), że miłość wróci. Dziękuję serdecznie z całego serca Maryi, która mnie wspiera, która tak bardzo rozumie nasze potrzeby. Wierzę, że moja prośba zostanie wysłuchana. 
Nie poddawajcie się jak ja! Każdego prośba zostanie wysłuchana jeśli tylko mocno w to uwierzy i nie podda się pokusie bezsilności czy zniechęcenia.

Odmawiajcie różaniec – w nim nasze zbawienie.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
4 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
E.Tereskauparta maupaA.M. Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
wierze
Gość
wierze

mam podobna sytuacje, jednak nie wiem czy mozna prosic o powrot. ja sie modle o prowadzenie i opieke w tej sprawie, robie juz 3 cia nowenne, kontakt jest niemal codzienny wierze ze Bog da nam szanse naprawic swoje bledy..

M.
Gość
M.

dokładnie, u mnie identycznie 🙂

A.
Gość
A.

ja również odmawiam nowenne , moją pierwsza o powrót mojego chłopaka…teraz odmawiam część dziękczynną i jest mi coraz ciężej 🙁 ale nie przerywam…

uparta maupa
Gość
uparta maupa

Dziewczyny, nie poddawajcie się! Dam sobie obie łapy obciąć, że gdyby nie interwencja Mateńki, to ja bym dawno skoczyła pod pociąg, luby sie rozpił i ogólnie galimatias na sto fajerek. Są dni, że płaczę, nosi mną, ale zawsze jakaś dobra dusza nagle się materializuje obok lub przez telefon. Drugą nowennę trzymam się kurczowo spódnicy Maryi i uparcie nie puszczam. I… I rzuciła mi trochę światła, czemu to się zachciało odchodzić po ponad 5 latach. Ufam. Modlę się. Bo coś mi mówi, że to próba i trzeba ją wytrzymać.
Pamiętajmy o sobie na wzajem w modlitwach, wtedy damy radę 🙂

Tereska
Gość
Tereska

hej…Bardzo mnie zaskoczyło Twoje świadectwo…. bo ja też zaczełam swoją pierwszą nowennę 1 grudnia co prawda o błogosławieństwo mojej drogi zyciowej …..ale było spowodowane odejsciem ode mnie mnie bliskiej osoby ….Po jej skonczeniu, zaczelam modlić się 2 NP w intencji dobrego męża.Jednak następnego dnia pod wyraźnym nakazem Ducha Świętego zaczełam modlić się o powrót i dobre relacje między mną a chłopakiem, który mnie zostawił.Więc modlę się jednoczesnie dwoma NP….. Cięzko jest ….oj bardzo.Ale się nie poddawałam.Własnie miałam przerwać nowennę, gdyż Robert- chłopak, który mnie zostawił zerwał ze mną wszytskie kontakty, zablokowal moje konta we wszytskich portalach spolecznościowych. Powiedziałam mu, ze… Czytaj więcej »

uparta maupa
Gość
uparta maupa

Kochana Teresko, Zły będzie mącił jak umie. Modlitwa nigdy nie idzie w próżnię, więc módl się. Co mój luby potrafił nawywijać, to tylko Mateńka wie i przyjaciółka, która mnie pionizowała, uspokajała i dawała siłę do dalszej walki. Sama jest ateistką, ale wiem, że przez nią przemawiał Najwyższy. I każdego dnia dziękuję za nią. W każdym razie, trzymaj się spódnicy Maryi. Ksiądz Twardowski kiedyś pięknie to ujął, że to tak, jakbyśmy chowali się w połach Jej sukienki i znajdywali tam schronienie. Nos można śmiało wycierać, krzyczeć, rwać, ale Ona za chwile weźmie na kolana i utuli. A czasami podpowie, komu się… Czytaj więcej »

Tereska
Gość
Tereska

Dziękuje za słowa otuchy.. Właśnie dziś kończę cześć dziękczynną i cierpliwie czekam na jakieś światełko w mojej sprawie ….Wiem, że powinnam i chcę skończyć bo Złemu chodzi tylko o to żebym przerwała…żebym poczuła,że nie ma dla mnie ratunku. Dlatego te świadectwa są dla mnie tak ważne. Dodają mi skrzydeł w chwili zwątpienia …… A przecież wszystko jest w rękach Bogu…Maryja nasza Matka Najlepsza wie co dla nas dobre….Ufam ..chociaż czasami błądzę…..
Pomodlę się dzisiaj i w Twojej intencji …;-) Damy radę 😉

E.
Gość
E.

Teresko, masz bardzo ładne imię. Nie wiem czy znasz Św. Teresę z Lisieux. To Twoja patronka, warto i za Jej wtawiennictwem się pomodlic.

Tereska
Gość
Tereska

🙂
Tak, znam bo to moja patronka 🙂
Dziękuję….dawno nie modlilam się za jej wstawiennictwem. Tak zrobię.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -