Kasia: Miłość cierpliwa jest.

Nowennę odmawiam od 01.12.2014 roku, kiedy tylko mogę odmawiam 4 części. Od wczoraj zaczęłam modlić się częścią dziękczynną. Jest to moja pierwsza nowenna i zapewniam, że nie ostatnia. Modlę się o miłość chłopaka, który ode mnie odszedł. Nasz związek był idealny. Każdy nam zazdrości, lecz Jego uczucia wygasły.. modlę się o ich powrót, o Jego powrót, naszej miłości.. Nowenna dała mi wiele wytchnienia i spokoju. Dzięki niej jeszcze bardziej wierzę (WIEM TO), że miłość wróci. Dziękuję serdecznie z całego serca Maryi, która mnie wspiera, która tak bardzo rozumie nasze potrzeby. Wierzę, że moja prośba zostanie wysłuchana. 
Nie poddawajcie się jak ja! Każdego prośba zostanie wysłuchana jeśli tylko mocno w to uwierzy i nie podda się pokusie bezsilności czy zniechęcenia.

Odmawiajcie różaniec – w nim nasze zbawienie.

Audiobook za 1 grosz!

Przy zakupie książki Miesiąc z Maryją. Nabożeństwo o wyproszenie łask.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wierze
wierze
18.02.15 10:17

mam podobna sytuacje, jednak nie wiem czy mozna prosic o powrot. ja sie modle o prowadzenie i opieke w tej sprawie, robie juz 3 cia nowenne, kontakt jest niemal codzienny wierze ze Bog da nam szanse naprawic swoje bledy..

M.
M.
18.02.15 14:50
Reply to  wierze

dokładnie, u mnie identycznie 🙂

A.
A.
18.02.15 21:41

ja również odmawiam nowenne , moją pierwsza o powrót mojego chłopaka…teraz odmawiam część dziękczynną i jest mi coraz ciężej 🙁 ale nie przerywam…

uparta maupa
uparta maupa
19.02.15 18:45

Dziewczyny, nie poddawajcie się! Dam sobie obie łapy obciąć, że gdyby nie interwencja Mateńki, to ja bym dawno skoczyła pod pociąg, luby sie rozpił i ogólnie galimatias na sto fajerek. Są dni, że płaczę, nosi mną, ale zawsze jakaś dobra dusza nagle się materializuje obok lub przez telefon. Drugą nowennę trzymam się kurczowo spódnicy Maryi i uparcie nie puszczam. I… I rzuciła mi trochę światła, czemu to się zachciało odchodzić po ponad 5 latach. Ufam. Modlę się. Bo coś mi mówi, że to próba i trzeba ją wytrzymać.
Pamiętajmy o sobie na wzajem w modlitwach, wtedy damy radę 🙂

Tereska
Tereska
20.02.15 14:21

hej…Bardzo mnie zaskoczyło Twoje świadectwo…. bo ja też zaczełam swoją pierwszą nowennę 1 grudnia co prawda o błogosławieństwo mojej drogi zyciowej …..ale było spowodowane odejsciem ode mnie mnie bliskiej osoby ….Po jej skonczeniu, zaczelam modlić się 2 NP w intencji dobrego męża.Jednak następnego dnia pod wyraźnym nakazem Ducha Świętego zaczełam modlić się o powrót i dobre relacje między mną a chłopakiem, który mnie zostawił.Więc modlę się jednoczesnie dwoma NP….. Cięzko jest ….oj bardzo.Ale się nie poddawałam.Własnie miałam przerwać nowennę, gdyż Robert- chłopak, który mnie zostawił zerwał ze mną wszytskie kontakty, zablokowal moje konta we wszytskich portalach spolecznościowych. Powiedziałam mu, ze… Czytaj więcej »

uparta maupa
uparta maupa
20.02.15 20:50
Reply to  Tereska

Kochana Teresko, Zły będzie mącił jak umie. Modlitwa nigdy nie idzie w próżnię, więc módl się. Co mój luby potrafił nawywijać, to tylko Mateńka wie i przyjaciółka, która mnie pionizowała, uspokajała i dawała siłę do dalszej walki. Sama jest ateistką, ale wiem, że przez nią przemawiał Najwyższy. I każdego dnia dziękuję za nią. W każdym razie, trzymaj się spódnicy Maryi. Ksiądz Twardowski kiedyś pięknie to ujął, że to tak, jakbyśmy chowali się w połach Jej sukienki i znajdywali tam schronienie. Nos można śmiało wycierać, krzyczeć, rwać, ale Ona za chwile weźmie na kolana i utuli. A czasami podpowie, komu się… Czytaj więcej »

Tereska
Tereska
20.02.15 22:38

Dziękuje za słowa otuchy.. Właśnie dziś kończę cześć dziękczynną i cierpliwie czekam na jakieś światełko w mojej sprawie ….Wiem, że powinnam i chcę skończyć bo Złemu chodzi tylko o to żebym przerwała…żebym poczuła,że nie ma dla mnie ratunku. Dlatego te świadectwa są dla mnie tak ważne. Dodają mi skrzydeł w chwili zwątpienia …… A przecież wszystko jest w rękach Bogu…Maryja nasza Matka Najlepsza wie co dla nas dobre….Ufam ..chociaż czasami błądzę…..
Pomodlę się dzisiaj i w Twojej intencji …;-) Damy radę 😉

E.
E.
20.02.15 22:52
Reply to  Tereska

Teresko, masz bardzo ładne imię. Nie wiem czy znasz Św. Teresę z Lisieux. To Twoja patronka, warto i za Jej wtawiennictwem się pomodlic.

Tereska
Tereska
20.02.15 23:56
Reply to  E.

🙂
Tak, znam bo to moja patronka 🙂
Dziękuję….dawno nie modlilam się za jej wstawiennictwem. Tak zrobię.

9
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x