Barbara: Prośba o łaskę zdrowia

Sama nie wiem dlaczego , tak długo nie napisałam świadectwa nowenny , chyba tak jakoś wyszło . Wiem , że jestem to Matce Bożej winna . O nowennie dowiedziałam się jadąc na pielgrzymkę do Częstochowy . Na początku byłam przerażona czy dam radę. I tak od 25 . 06 . 2012 r zaczęłam odmawiać tę piękną modlitwę , kończąc jedną zaczynałam kolejną nowennę. Nie było przerwy nawet jednego dnia . Intencji nie brakuje. Moje prośby nie wszystkie zostały wysłuchane ale na pewno Matka Boża ma dla mnie swój plan. Modliłam się o pracę dla córki, prośba została wysłuchana . Odmówiłam 4 razy Nowennę Pompejańską o uzdrowienie córki z choroby ginekologicznej – choroba zatrzymała się , ufam, że Matka Najświętsza uleczy moje dziecko . Modliłam się o rozwiązanie problemów w rodzinie, o napisanie pracy magisterskiej i pomyślną obronę dla córki . Czasami było ciężko : przychodziły chwile zwątpienia , czy modlitwa ma sens czy warto . Dziś wiem , że trzeba wszystko zawierzyć Matce Bożej , ona wysłuchuje naszych próśb . Może nie zawsze otrzymujemy , od razu to , czego pragniemy , czasami potrzeba czasu , pokory i wiary . Jak mówił sługa Boży kard Stefan Wyszyński :Na różańcu można wszystko uprosić. Ta modlitwa przebija niebiosa – słowa Świętego Jana Pawła II . Ogromną nadzieję i ufność dały mi również inne świadectwa , za które bardzo dziękuję . Chwała panu .

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
annaaqurw Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
aqurw
Gość
aqurw

Matka Boza z Pompei NIE WYSLUCHALA MNIE :(( Moja Mama zmarla:(((( Jestem rozgyroczona i nie ufam juz Matce ani Boga, Do Kosciola zamierzam przestac chodzic bo to nie ma sensu. Zauwazylam im wiecej sie modle tym bardziej Matka Boza mnie krzywdzi. A teraz odbieraj mi Mame zostawila nie samowity bol w sercu, ktorego zaden ukoic nie moze. Matko Boza ma serce z kamienia jak szarlat, potrafi zdeptac i zrownac z ziemia i wyrzucic Cie na smietnik. :(((((

anna
Gość
anna

Kochane dziecko.Nic nie dzieje sie bez woli bozej nawet smierc twojej ukochanej matki.Tylko diabel sie cieszy jesli uwazasz ze Matka Boska jest taka zla,gdyz zyska cie dla siebie a tego napewno nie chcialaby twoja ukochana mamusia,ktora zmarla.Zrob to dla twojej zmarlej Mamy i nie odwracaj sie od Matki Boskiej lecz modl sie jeszcze mocniej a zobaczysz iz nadejdzie taki dzien ze zrozumiesz duzo,duzo wiecej i inaczej bedziesz spogladac na zycie.

W krzyzu cierpienie w krzyzu zbawienie,w krzyzu milosci nauka,kto krzyz odgadnie ten nie upadnie.

Zycze tobie z calego serca abys ty nigdy nie upadla

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną