Anna: Nowenna o znalezienie dobrej pracy

W moim życiu od jakiegoś czasu nie działo się najlepiej. Mieszkając zagranicą i pracując poniżej swoich kwalifikacji i możliwości, wpadałam powoli w chandrę. Nienawidziłam siebie i całego świata za brak motywacji i szans w moim życiu. Wtedy spotkałam znajomą, która widząc w jakim jestem stanie, poleciła mi nowennę pompejańską. Na początku stwierdziłam, że nie dam rady, że zrezygnuję więc po co zaczynać.Ale udało się- zaczęłam nowennę w listopadzie. Konsekwentnie odmawiałam dzień po dniu modlitwę. Z każdym dniem czułam w sobie siłę, że dam radę, że pokonam wszystkie przeciwności. Kiedy kolejny raz w pracy spotkała mnie przykrość postanowiłam odejść. Z dnia na dzień zostałam bez pracy. W międzyczasie byłam w jednej firmie na dniu próbnym, ale nie zostałam przyjęta, a jedynie poinformowana,że prześlą moje cv do innych filii. Oczywiście uznałam to za zdawkowe „nie nadajesz się”. To był moment w którym zwątpiłam, czy nadaję się do czegokolwiek. Nie mogłam więc uwierzyć, gdy tydzień później zadzwoniła do mnie pani z innego oddziału tej firmy i oto mam swoją nową pracę, która daje mi poczucie świadomości swojej wartości. Jestem wdzięczna Matce Bożej, że wysłuchała mojej prośby. Sama modlitwa daje siłę i spokój ducha.

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bea
Bea
21.02.15 22:16

Gratulacje za wytrwałość dziękuję za świadectwo.

Bożena
Bożena
21.02.15 23:35

Ja zaczynam od dziś i już się boje czy podołam. Moja Mateńka Niebieska wie jak bardzo nie lubię odmawiać różańca wiec jest to dla mnie nie lada wyzwanie.Podobnie jak Ty moja intencja dotyczy zmiany pracy. Nie mogę dłużej i nie chcę żyć w kłamstwie i itd. Jestem pracownikiem banku.Mam także problemy ze zdrowiem córki i buntowaniem sie syna.Nie wiem jaka intencję w pierwszej kolejności mam oddać w ręce mateńki .Tak sobie myślę ,że poproszę Ducha Świetego o światło w tej sprawie,

daria.np
daria.np
22.02.15 08:47
Reply to  Bożena

Moze o poukladanie spraw rodzinnych:) Maryja i tak wie co jest pilne a co pilniejsze:)

Anna
Anna
26.02.15 19:58
Reply to  Bożena

Muszę jeszcze dodać, że koleżanka która wspomniała mi o pracy znalazła także o wiele lepszą pracę i stwierdziłyśmy, że to Maryja pomogła jej za to, że wskazała mi nowennę! Ja zbieram siły do kolejnej nowenny.

Teresa. A
Teresa. A
22.02.15 08:00

Jest pomoc od Marii . Anna powodzenia na obczyźnie

Anna
Anna
26.02.15 20:00
Reply to  Teresa. A

Dziękuję:) Z Maryją jakoś tu łatwiej żyć:)

6
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA