Anna: Jezus leczy, uzdrawia to co chore i słabe

Chciałabym dac krótkie świadectwo o tym jak Matka Najświętsza dotknęła moje życie poprzez Różaniec a więc także przez Nowenne Pompejańską. Ucieszyłam się bardzo, gdy dowiedziałam się o Nowennie, ponieważ dzięki tej formie modlitwy Różańcowej mogę opasac się jakby Różańcem na tak długo. Przy Matce Najświętszej poczułam się bezpiecznie. Maryja zadbała o wiele spraw w moim życiu, gdybym miała wszystko opisywac nie starczyłoby miejsca…! Myślę że to nie o to chodzi. Ważny jest fakt że Różaniec jawi mi się teraz jako olbrzymia broń i pomoc na każdy dzień życia. Odbieram to jako wielką łaskę, że wreszcie po tylu latach (a mam ponad 40) dostrzeglam -dzięki łasce Bożej- cos tak bardzo cennego jak Różaniec. Maryja pomogła mi bardzo wiele i nadal pomaga. Moje życie zmienia się powoli na każdej płaszczyznie. Chcę krótko powiedziec Chwała Maryi za Jej kochające serce, za to że zbliża nas do swojego Syna. Jezus zas leczy, uzdrawia to co chore i słabe. Chwała Jezusowi! Powiem tak skromnie od siebie, kochani, nie zmarnujcie tej wielkiej łaski jaką jest dla nas modlitwa Różańcowa. Uważam, że dostrzeżenie tego Daru jest dla mnie jedną z najwiekszych łask jaką otrzymałam w swoim życiu..

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
hgrodowskaAniaBożena SzpuraMagdalena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Tak, to wielka łaska moc poznawać naszego Boga. Mnie ciągle zadziwia ze to On sam mnie wybrał abym była blisko Niego. Chwała Panu i kochanej Matce Bożej 🙂

Ania
Gość
Ania

Droga Magdaleno, dziękuję za wpis. Nic więc dodać piękniejszego niż to co napisałaś na koniec. Pozwól więc, że powtórzę: Chwała Panu i kochanej Matce Bożej! 🙂

Bożena Szpura
Gość
Bożena Szpura

Piękne słowa i prawdziwe-dziękujemy-
Pani Aniu jeszcze jest piękna modlitwa (TAJEMNICA SZCZĘŚCIA) proszę zobaczyć jakie cuda Pan nam obiecuje za odmówienie tej modlitwy.Pozdrawiam.

Ania
Gość
Ania

Najdroższa Pani Bożenko, Martwiłam sie trochę, że nie zamieściłam świadectwa chociaż o jednej szczegółowej łasce jaką otrzymałam, a tu znów Maryja mi pomaga. Otóż właśnie Maryi zawdzięczam znalezienie tych jakże głębokiech 15 modlitw sw. Brygidy zwanych Tajemnicą Szczęścia. Modlitwę tę odkryłam w ostatnim dniu odmawiania jednej z Nowenn,15 listopada 2014 roku. Wiem że to dar. Zaraz po zakończeniu modlitwy, siadłam przed komputerem i weszłam na stronę Nowenny Pompejańskiej, nie wiem dlaczego, bo przecież nie korzystałam juz z tej strony, tylko na początku, kilka miesięcy temu, kiedy potrzebowałam informacji na temat Nowenny. Od razu weszłam na świadectwo osoby mówiącej o Tajemnicy… Czytaj więcej »

hgrodowska
Gość
hgrodowska

Nowennę zaczęłam 6 stycznia w dzień trzech króli i odczułam taki spokój wewnętrzny, mniej wątpliwości i niepokoju o ten rok 2015 z zaplanowanych finansowo uroczystości rodzinnych..HALINA

Ania
Gość
Ania

Halinko, dziękuję Ci za podzielenie się Twoimi radosnymi zmianami!:) Zapewnię Cię tylko, że to dopiero początek. Prosimy niby o jedną łaskę a Maryja, Nasza Dobra Matka przynosi cały bukiet takich prezentów i to tych najbardziej nam potrzebnych wg Bożej Mądrości i Miłości . Ściskam Cię bardzo mocno. Z Panem Bogiem!

Ania
Gość
Ania

Jeśli ktoś to jeszcze przeczyta, to chciałabym dodac, że nie czuję się w pełni zadowolona ze świadectwa jakie złożyłam. Jestem osobą dośc zamkniętą i ciężko mi się tak otwierac. Przepraszam Was Kochani. Postaram się napisac za jakiś czas świadectwo, w którym otrzymane łaski jakoś może bardziej wyrażę. Nie lubię tych moich słów, gdyż czuję, że ograniczają one niestety o wiele bogatszą rzeczywistośc..Zamieszcze tylko dwie uwagi. Poprzez wskazanie mi modlitwy Tajemnice Szczęścia, Maryja nie tylko zaprowadziła mnie do Jezusa, który uzdrawia wnetrze. Obietnice tej modlitwy są przecież o wiele większe. Łaska ma się przecież rozciągac na Dusze Zmarłych z naszych rodzin… Czytaj więcej »

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -