Agnieszka: 18 II 2015 r. rozpoczynam NP w intencji Ojczyzny!

W dn. dzisiejszym (09 II 2015) podjęłam taką decyzję zatroskana szczerze o los naszego Narodu i Ojczyzny. I będę nowennę odmawiać w tej intencji aż do wyborów parlamentarnych na jesieni. Bez wsparcia „z niebios” nie uda nam się przerwać procesu celowej demoralizacji i niszczenia Polski na wszelkich płaszczyznach. Apeluję do wszystkich, którzy mogą, by również odmówili przynajmniej jedną NP za Polskę, za jej wierność Bogu i Krzyżowi, za ratunek Ojczyzny!

Do tej pory modliłam się nowenną w intencjach czysto ludzkich, o konkretne łaski. Cały czas doświadczam ja i moi najbliżsi nieprzypadkowych różnych darów, takich „bonusów”, o których nawet nie myślałam i które nie były przedmiotem intencji … I za nie dziękuję pokornie MB Królowej Różańca!

Codzienny cały różaniec stał się dla mnie konieczną codzienną strawą duchową. Gdy przez pewien czas odmawiałam jedynie 1 dziesiątek różańca dziennie, odczuwałam wewnętrzną pustkę, swoisty smutek i melancholię. Czegoś mi brakowało… To była taka tęsknota, jaką odczuwałam mieszkając poza Polską… Chwała Niepokalanej Panience!

Moje poprzednie świadectwa: KRŚ, nr 3(11), s. 24 oraz http://pompejanska.rosemaria.pl/2014/07/agnieszka-jestem-na-gorze-modlitwy-i-wyciszenia/.

Już dostępny!

nowy numer

"Królowej Różańca Świętego"

31
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
23 Wątki komentarzy
8 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
16 Autorzy
Piotr B.GrzegorzjoannaZadowolonaAgnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Kamil
Gość
Kamil

bardzo zacny i dobry cel 😀
pozdrawiam

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Piękny cel, gratuluję!

Adik
Gość
Adik

Cudowny pomysł. Szkoda, że kler śpi mimo, że Kościół posiada taką broń- jaką jest różaniec. Powinni zachęcać wiernych do nieustannego różańca za naszą Ojczyznę. Można by to zorganizować przy każdej parafii. Pewnie wtedy ustałaby ta demoralizacja młodych i te chore rządy przeciwne rodzinie i zwykłym obywatelom.

Ja ofiaruje Nowenne
Gość
Ja ofiaruje Nowenne

Od dluzszego czasu o tym samym myslalam a nie mialam jakos odwagi o cos takiego prosic tutaj was wszystkich(a jest nas duzo) by choc jedna nowenne ofiarowac za nasza kochana Ojczyzne bo to jest KARYGODNE co ci pseudo politycy wyprawiaja, jak nas oszukuja, okradaja !!! .To sa zwykli bandyci ! zlodzieje ! karierowicze !!!!. Ktorzy maja gdzies interesy POLSKI! i naszego Narodu!. Modlmy sie o to by wkoncu zaczeli rzadzic nami porzadni ludzie, aby przyszla nam z pomoca Matka Boza , bo Ci ktorzy sa od 25 lat przy korycie sami nieodejda, Oni zniszcza nasze Polske!!!.

weronika
Gość
weronika

naprawde jestem pelna podziwu dla Ciebie. to cudowne ze sa tacy ludzie jak Ty. nasza ojczyzna i caly swiat potrzebuje nawrocenia i sprawiedliwoscize strony rzadzacych,ktorych niestety musimy wymodlic, bo ciezko o takich w tych czasach. niech Ci Bog wynagrodzi taka intencje.

Malgorzata
Gość
Malgorzata

Pani Agnieszko, dziękuję za te inicjatywę i PRZYŁĄCZAM SIĘ. Od 18-go lutego zwieramy szeregi 🙂

Agnieszka
Gość
Agnieszka

B. się cieszę na błyskawiczny odzew. 😀 Ruszamy w przyszłą środę!

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dziękuję za życzliwe komentarze i proszę o wsparcie modlitewne, bym wytrwała w tym „maratonie za Ojczyznę”, który rozpoczynam 18 II a kończę 14 XI.
Apeluję ponownie, by kto może również włączył się do niego – przynajmniej jedną NP w okresie od teraz do wyborów na jesieni, które odbędą się najprawdopodobniej w październiku. Oczywiście dzień rozpoczęcia może być dowolny. A można się włączyć wybierając dogodny termin wg mojego grafiku:
1. 18II-12IV
2. 13IV-05VI
3. 06VI-29VII
4. 30VII-21IX
5. 22IX-14XI
Ad 2. – cz. dziękczynna zaczyna się w dzień wyborów prezydenckich!
Ad 5. – jeśli wybory parlamentarne wypadną 18X, to będzie to ostatni dzień cz. błagalnej!

weronika
Gość
weronika

Wspaniały pomysł, dołączę się. O terminie powiadomię w stosownym czasie ponieważ muszę dokończyć te modlitwy, które zaczęłam. Zachęcam wszystkich, komu zależy na naszej Ojczyźnie- pozdrawiam

Mariam
Gość
Mariam

Piękna intencja – będę pamiętać również. Pozdrawiam.

Ala
Gość
Ala

Dołączę się. Przez 10 dni z rzędu uczęszczałam na Mszę Św. i przyjmowałam Komunię Św. w intencji ojczyzny, gdyż chciałam mieć dodatkowo 4 aniołów stróżów do opieki. Podobno taka była obietnica Matki Bożej. Powiem szczerze, trochę w to wątpiłam. W krótkim czasie przekonałam się o prawdziwości tych obietnic. Jechałam autokarem na wycieczkę. Była noc. Spałam na ostatnim siedzeniu. Nagle kierowca zahamował a ja spadłam na podłogę. Wszyscy w autobusie odwrócili głowy do tyłu, gdyż upadłam z wielkim hukiem. Gdy się ocknęłam leżałam na podłodze, obie ręce miałam pod klatką piersiową tak jak się robi pompki, moja głowa była w odległości… Czytaj więcej »

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dzisiaj zaczynam moją NP za Ojczyznę: o łaskę wierności Bogu, Krzyżowi i Ewangelii dla Polski. Cieszę się, że są chętni, którzy będą mi towarzyszyć! Kończymy 12 IV w Niedzielę Miłosierdzia! Do dzieła! Do modlitwy! 😀

Monika Makowska
Gość
Monika Makowska

„Boć nie nowina Maryi puklerzem Zastawiać Polskę, wojować z rycerzem Przybywa w Osobie, sukurs dawać Tobie Miła Ojczyzno” Agnieszko, gratuluję zacnej inicjatywy. Mam za sobą NP w intencji Ojczyzny i bardzo się cieszę że są osoby, które taką Nowennę podejmują. Rozpoczęłam świadomie w Dzień Fatimski (13 października 2014). Trzeci dzień części dziękczynnej wypadł w Święto Niepodległości (11 XI), zakończyłam 5 grudnia, w urodziny…Marszałka Piłsudskiego! (był wielkim czcicielem Najświętszej Marii Panny, kontaktował się z Czyśćca z siostrą Faustyną). Dołączyłam do Was od 18. II codzienną Litanią Narodu Polskiego i uczestnictwem w Eucharystii za Polskę (jestem w trakcie kolejnej NP – za… Czytaj więcej »

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Oby było nas, modlących się za Polskę jak najwięcej…

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dzisiaj rozpoczynam II NP w intencji Ojczyzny: o łaskę odnowy moralnej narodu polskiego. Koniec Nowenny – 05 VI br. Zachęcam do włączenia się!

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Jutro początek III NP za Polskę: o łaskę odmiany oblicza polskiej ziemi. Zakończenie tej Nowenny – 29 VII br. Zachęcam do włączenia się do modlitwy. 🙂

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dzisiaj rozpoczynam 4. NP w intencji Polski: o głosowanie w październikowych wyborach parlamentarnych zgodnie z wolą Pana. Część dziękczynna zacznie się 26 VIII br. czyli w święto Najświętszej Panny Częstochowskiej! Kto dołączy?

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Agnieszko…To bardzo ważna intencja, o której piszesz biorąc pod uwagę jak wiele złego dzieje się w Polsce zarówno pod względem gospodarczym jak i moralnym. Obiecuję codzienne wsparcie jedną dziesiątką różańca ” zesłanie Ducha Św.” bo w tym czasie zaplanowałam już NP za dusze w czyśćcu cierpiące. Powodzenia:)

Agnieszka
Gość
Agnieszka

dzięki za wsparcie 🙂

Zadowolona
Gość
Zadowolona

🙂 dzisiaj rozpoczynamy a kiedy kończymy?

Agnieszka
Gość
Agnieszka

21 IX br.

zadowolona
Gość
zadowolona

No i wszystko jasne..:)

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Zachęcam do rozpoczęcia ze mną V NP w intencji Polski. Tak jak poprzedniej, z uwagi na powagę sytuacji, daję intencję: „O głosowanie w październikowych wyborach parlamentarnych zgodnie z wolą Pana Jezusa Chrystusa”. Koniec cz. błagalnej 18 X. Część dziękczynna: 19 X – 14 XI br.

joanna
Gość
joanna

TAK – KONIECZNIE ! Niezależnie od tego, ile kto nowenn już odmawia, należy podjąć się tego heroicznego czynu. Na pocieszenie przerażonym, jak podołają, można mówić nawet 4 NP na dobę. Zresztą, co tam cztery, poczytajcie o Ojcu Pio – ile On się modlił – to dopiero jest nie do ogarnięcia – a jednak działo się naprawdę. Cóż są nasze problemy warte i jaki sens ma ich spełnienie, jeżeli za chwilę zaleje nas fala innowierców i w imię ich boga, nas – zgodnie ze swoją chorą – bo politycznie inwazyjnie sterowaną pseudowiarą – powyżynają, by trafić do nieba. Tak ich wiara… Czytaj więcej »

joanna
Gość
joanna

Modlę się za mądrość Polaków i mądrych rządzących, których wybierzemy w najbliższych wyborach. Widać coraz bardziej, jak kompromituje się dotychczasowy rząd, który odchodząc dostanie wypasioną odprawę na otarcie łez – niestety, ale niech zostaną wyeliminowani wszyscy, którzy nie będą chcieli działać zgodnie z Twoją wolą Panie w przyszłości i niech żaden człowiek o nieuczciwych zamiarach nie podszywa się pod osobę prawą i sprawiedliwą. Ty Panie znasz zamysły wszystkich ludzi i tylko takich dopuść do rządzenia w Polsce i na świecie, którzy będą Tobie spolegliwi, a wyjdziemy wszyscy na tym dobrze. Jeśli chodzi o innowierców, to być może w nich przychodzi… Czytaj więcej »

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Tak jak obiecałam do wczoraj odmawiałam z Tobą jedną dziesiątkę w intencji odmawianej przez Ciebie NP 🙂 Pozdrawiam.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwała Maryi!

joanna
Gość
joanna

Akcja 8 stron dla KRŚ się powiodła, a ja chętnie oddam część swoich pieniędzy na szerzenie akcji w więzieniach, by Ci co mają czas się nawracać i żałować za swe przewinienia, mogli też przyłączyć się do akcji za ocalenie wiary chrześcijańskiej i szerzenie jej wśród narodów – błagając o to Pana Boga za pośrednictwem Maryi – na różańcu. Proszę – jeszcze przed wyborami o apel do więźniów, by swoim wolnym czasem poświęconym modlitwie przyczynili się pięknie do ratowania świata i tym samym uprosili dla siebie przebaczenie za popełnione winy. Dajmy im wdowi grosz, by za pośrednictwem Pana Marka- który ma… Czytaj więcej »

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Odmawiajcie! Za mało osób to robi…

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Wklejam świadectwo jako komentarz, bo ginie w sieci, może teraz się nie zawieruszy… Modlitewny maraton w intencji Ojczyzny Szczęść Boże, W lutym ubiegłego roku podjęłam się odmówić Nowennę Pompejańską w intencji Ojczyzny. Po to, by przerwać proces celowej demoralizacji i niszczenia Polski na wszelkich płaszczyznach życia społecznego. Byłam przerażona poziomem cynizmu, agresji i nienawiści wśród moich Rodaków. Szydzenie z katolicyzmu i odczłowieczanie osób myślących inaczej niż rządząca koalicja stało się codziennością. Mój modlitewny maraton rozpoczęłam 18 lutego a zakończyłam 14 listopada ub. r. Było to w sumie 5 Nowenn Pompejańskich: o łaskę wierności Bogu, Krzyżowi i Ewangelii dla Polski; o… Czytaj więcej »

Piotr B.
Gość
Piotr B.

Agnieszka,Niestety dalej się musimy modlić za obecny rząd.Niekótrzy mówią ,ze Kaczynski jest niebezpieczny. Dziekuje Ci za te nowenne ze odmowiła w takiej intecji i to taki poswiecenie.
Niesetety w Polsce nadal dzieje sie zle,bo nie ma zadnego autorytetu który tych polaków podciagnał. Nie wiem gdzie lezy prawda,ale ciesze,ze jest rzadzi PIS,ale generalnie oni też są tacy trochę karierowicze znajdzie sie tam paru 😀 Ale lepszy PIs niz poprzednicy.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną