Agata: Bóg nam pomaga nie zawsze tak jak chcemy, ale warto wierzyć, że jest i że nas wysłucha.

Szczęść Boże. Na Nowennę Pompejańską trafiłam w ciężkich chwilach szukając czegoś co mogłoby mi pomóc. Wcześniej nie przywiązywałam tak wielkiej wagi do modlitwy. Na początku Nowennę Pompejańską odmawiałam od tak sobie, nie wierzyłam, że może coś pomóc. Jeszcze jej nie ukończyłam, nie otrzymałam łaski o którą prosiłam (ale mam nadzieję, że ją otrzymam).. za to otrzymałam wiele innych łask, m.in. wyciszyłam się, już nie kłócę się tak bardzo z rodziną.. rodzina mówi, że zmieniłam się od czasu od kiedy rozpoczęłam Nowennę Pompejańską. Bóg nam pomaga nie zawsze tak jak chcemy, ale warto wierzyć, że jest i że nas wysłucha.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
rycerzeMBNPmmamiBea Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Bea
Gość
Bea

To prawda dzięki Nowennie też się bardzo wyciszyłam, nie reagują nerwowo na niepowodzenia .Miałam ostatnio problem – nie przyznali mi stażu … mimo, że miałam po nim dostać pracę …powiedziałam trudno- poszukam cos i innego.Normalnie bym płakała, odgrywała na bliskich…a tu nic spokój…i okazało się w czoraj, że jednak ponownie rozpatrzyli podanie i bez żadnych! znajomości sie udało:).Czekamy z mężem na upragnionego dzidziusia- to jest mojs i tencja ale wierzę, że już niedługo się spelni.Życzę dużo szczęścia.

ami
Gość
ami

Dokładnie tak jak napisałaś – Bóg pomaga nie zawsze tak jak chcemy ..
Dzisiaj jest fajny tekst pustelnika na ten na blogu – Erem Maryi – polecam

http://eremmaryi.blogspot.com/2015/02/prosby-i-czas.html

mm
Gość
mm

Bardzo dziekuje ami za ta strone.Modle sie za obca osobe juz poltora roku,widac zmiane aleto jest trudna sprawa nawrocenia mlodego czlowieka.Jeszcze raz dziekuje.

rycerzeMBNP
Gość
rycerzeMBNP

Bóg ma wobec każdego z nas jakiś plan. Czasami zdarza się, że nie otrzymujemy dokładnie tego o co prosiliśmy, ale w perspektywie czasu dowiadujemy się o innych łaskach, które otrzymaliśmy. Trzeba je tylko „dostrzec”. Szczęść Boże

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -