Marzena: Wysłuchane modlitwy

Obecnie jestem w trakcie mojej 3 nowenny w intencji wypełniania się w moim życiu woli Bożej. Chciałabym opowiedzieć o moich wcześniejszych spotkaniach z tą modlitwą. Pierwsza nowenna była w intencji zdrowia mojej mamy, która czekała na przeszczep, w trakcie jej odmawiania oprócz tego, że odmieniło się moje serce, dostałam obietnicę że do końca tego roku moja mama będzie zdrowa, nie wierzyłam w to, znowu dostałam informację że jestem człowiekiem małej wiary i stanie się wg mojej wiary. Dziś już jest prawie koniec roku i wszystko jest tak, jak zostało mi wewnętrznie przekazane. Mama tryska życiem, bo tak naprawdę dostała nowe życie.

Moja druga nowenna dotyczyła mojego męża, który robił wszystko, aby doprowadzić do naszego rozstania, modliłam się w intencji przebaczenia, aby nie doszło do rozstania. Była to bardzo trudna nowenna, wręcz walka aby nie zasnąć, im bardziej modliłam się, tym bardziej mąż szalał, przeważnie w trakcie modlitwy robił awantury, bił talerze w kuchni, wyrzucał mamę z domu, która była świeżo po operacji twierdząc, że nie życzy sobie chorych w swoim domu… Opowiedziałam jej o tym, że takie rzeczy dzieją się, ponieważ jestem w trakcie nowenny pompejańskiej, nawet gdy ją rozpoczynałam o 23 w nocy, gdy wszyscy już spali, o tej samej godzinie zaczynało się piekło. W ostateczności sytuacja na tyle się zmieniła, że oznajmił, że „na razie” rezygnuje z dążenia do rozstania, bo w sumie po co się spieszyć.

W swojej 3 nowennie obecnie odmawianej czuję moc, która czuwa nade mną. Każde rozważanie tajemnic z Matką Bożą daje mi wewnętrzną codzienną przemianę, codzienne otwieranie mojego serca, wiele optymizmu, zauważam wiele dobra na co dzień, jak wiele dobrych ludzi spotykam. Pragnę, aby wydarzenia które mnie spotykają były zgodne z wolą Boga i najwyższym dobrem.

- nowenna pompejańska

od 31 maja

Przygotuj się razem z nami!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wiesia
wiesia
20.01.15 20:02

Jesteś bardzo dzielna. Niech Maryja Nasza Mateńka zanosi Twoje błagania i błogosławi.UFAJ!

Ola
Ola
21.01.15 04:07

Marzeno, odwagi i wytrwalosci. Niech blogoslawienstwo Pana naszego zawsze bedzie z Toba i Twoja Rodzina. A jesli jeszcze znajdziesz sile i czas , jest piekna nowenna do Matki Boskiej Rozwiazujacej Wezly

Basia
Basia
21.01.15 05:53

Witam serdecznie,
Proszę mi odpowiedzieć,czy Msza Święta w Pompejach która ma się odbyć
25.01.2015 roku o godzinie 6.00 rano czy będzie można ją obejrzeć i wysłuchać w internecie, jeżeli tak to bardzo proszę o podanie mi jak mogę to sobie ustawić?
Bardzo bym chciała obejrzeć.
Bardzo proszę o udzielenie mi odpowiedzi na mojego E-maila.
Pozdrawiam cieplutko
Barbara ze Sztumu

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x