Mamy już 10.000 intencji!

Kochani, dopiero co wspólnymi siłami przekroczyliśmy 10.000 polubień na Facebooku, a tu pojawiła się kolejna, okrągła liczba: 10.000 intencji pozostawionych na tej stronie. Modliło się w sumie aż 57012 osób! Oto potęga modlitwy!

Wierzymy, że nasza wspólna modlitwa jednoczy nas i przynosi błogosławione owoce. Dodajmy, że wiele osób zostawia potem swoje podziękowania i świadectwa.

Jeśli chodzi o liczby – to wspaniały wynik, ale… są dwa „ale”.

1. Pierwsze to to, że skrypt do obsługi modlitw mocno obciąża stronę. Czujecie, odświeżając stronę, ze ładuje się coraz dłużej. Obecny rachunek do zapłacenia za serwer to 1763,82 zł do 28 stycznia (na pół roku). Najmocniej obciążają go właśnie ta strona, którą czytasz, Radio Różaniec i www.egzorcyzmy.katolik.pl. Dlatego, jeśli możesz wesprzeć naszą Fundację nawet symboliczną złotówką, po prostu zrób to – więcej o tym – tutaj. Weź pod uwagę, ze Fundacja nas nie zatrudnia, a wszystko, co dajemy radę, robimy sami we dwójkę. Koszty jednak rosną…

 

2. Drugie „ale”. Otóż formularz intencji nie jest idealny. Jesteśmy niestety zdani na gotowe rozwiązania, a więc dodawanie intencji i potwierdzeń modlitwy  działa nie tak, jak chcemy, ale tak, jak to widzi programista. Główny problem to ten, że kiedy klikamy na „Pomodlę się za ciebie”, strona przeładowuje się i wtedy szukamy miejsca, gdzie skończyliśmy czytać…  Niestety, wtyczek do „obsługi” modlitw jak na lekarstwo. Jednak jeśli będzie taka potrzeba, trzeba będzie poszukać innego rozwiązania albo w najgorszym razie je zamówić u programisty. Dlatego zapraszam do wzięcia udziału w sondzie i pozostawienia swojej opinii!

[poll id=”8″]

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną