Magdalena: Małżeństwo

Chciałam się podzielić łaską, którą otrzymałam po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. W kwietniu tego roku mój mąż odszedł ode mnie po niespełna roku małżeństwa i 11 latach bycia razem.

Stwierdził, że mnie już nie kocha i nigdy nie był ze mną szczęśliwy. Odmawiałam Nowennę w intencji uzdrowienia małżeństwa. Mąż przygotował pozew rozwodowy, ja cały czas zapewniałam go o mojej miłości i pragnieniu naprawy małżeństwa. Wczoraj 23 grudnia mąż zgodził się abyśmy spróbowali zamieszkać razem i sprawdzili czy uda nam się uratować małżeństwo. Dziękuję Ci Matko Boża z Pompejów za tę szansę.

Dewocjonalia

ze św. Antonim!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Katarzyna
Katarzyna
20.01.15 21:26

Powodzenia…. Zazdroszczę…

Norbert
Norbert
23.01.15 10:34

Wytrwajcie. Trzymam kciuki. Jestem w niemal identycznej sytuacji … mnie po 4,5 miesiącach po ślubie zostawiła moja żona Basia i wyprowadziła się do wynajętego mieszkania lub do „kogoś”. Nawet nie znam adresu, pod którym mieszka. Argumenty niemal takie same jak u Ciebie…. my znamy się 12 lat. Ona nie chce nawet słuchać o próbie ratowania małżeństwa, stawia już na nas krzyżyk, chce się rozstać, kłamie, oszukuje mnie i w dodatku stała się niesamowitą hipokrytką. Nie liczę już na jej dobrą wolę, ale zacząłem odmawiać nowennę w intencji uratowania i uzdrowienia naszego małżeństwa i modlę się o to, aby zstąpił na… Czytaj więcej »

Ewa glaz
Ewa glaz
24.01.15 02:41

Ja odmowilam trzy nowenny o uratowanie mojego małżeństwa które rozpadło sie po 27 latach . Bardzo kocham mojego meza ale on absolutnie nie chce słyszeć o naprawieniu . Stwierdził ze mnie juz nie kocha cos wygasło i teraz jest pora na zabawę bo zamlodu sie nie wyszalal . Dostałam promyk nadziei od Matenki . Trzecia nowenne skończyłam w wigilię i te swieta spędziliśmy razem .ale czar prysl i wszystko jest po staremu . Maz układa sobie swoje życie

Ania
Ania
28.01.15 08:56

Też proszę wszystkich o modlitwę…Nie mam już sił…Chcę dobrze, ale nawet nie umiem rozmawiać ze swoim mężem…Nie wiem już co robić a nawet o co i jak się modlić…Może jest taka wola że nie będziemy razem?

Ania
Ania
01.02.15 08:08

Mój mąż zostawił mnie po 13 latach małżeństwa. Oprócz „zaniku miłości” dużo absurdalnych powodów i kłamstwo, że nikogo nie ma. W tym roku skończy 40 lat – myślę, że dopadły go „kryzys wieku” i chęć wyszalenia się. Mąż wyprowadził się do swoich rodziców, którzy w pełni akceptują fakt, że z dnia na dzień zostawił mnie z trójką małych dzieci beż żadnego wcześniejszego sygnału, że ma jakiekolwiek zastrzeżenia co do naszego małżeństwa, prób ratowania go.Nowenna to moja nadzieja i ukojenie bólu. Ale też mój powrót do Boga i już to samo jest wielką łaską, którą dostałam od Matki Bożej. Dziś jest… Czytaj więcej »

Justyna
Justyna
01.02.15 22:06

Mój zawsze mnie kochający mąż od 1,5 roku ma kochankę.Jesteśmy 18 lat po ślubie.W tamtym roku odmawiałam NP za uratowanie małżeństwa.O nasz sakrament walczyłam.To co przeżywam w tym czasie to.walka duchowa.Ciągle mieszkamy razem ,mimo że mąż od kwietnia wynajął kawalerkę.Próbował tam mieszkać 3 noce,ale myślę ,że Ojciec Pio przyszedł nam z pomocą.Bo po całowaniu relikwi Ojca PIO na drugi dzień wrócił do domu.Wtedy jeszcze chodził do kościoła ,a było wprowadzenie relikwii.Na drugi dzień powiedział będę spał w domu,wygrałaś ,czemu mi te relikwie kazałaś całować.Były jescze wypowiedzi ,,ze gdybym się tak nie modliła to by się już skończyło,myślę ,że Zły miał… Czytaj więcej »

E.
E.
01.02.15 23:02
Reply to  Justyna

może spróbuj dodatkowo postu?

Ela
Ela
02.02.15 09:46

jest takie kółko różańcowe za małżonków tu jest link do strony na Facebooku: https://www.facebook.com/events/338580406289456/?ref=ts&fref=ts Działa to na zasadzie kółka Różańcowego, 20 osób mężów lub żon codziennie u siebie w domu o dowolnie wybranej godzinie odmawia jedna dziesiatke różanca., w ten sposob codziennie za kazda osobe z tej różr różancowej odmowiony jest CAły Różaniec. Jest to powierzenie swojego mężą na 24 godziny za 10 minut dziennie. Też miałam podobną sytuację i też od razu chwyciłam za Nowenne Pompejanska i jak ją skonczylam to modle sie ta dziesiatka, i w efekcie moj mąż powtarza mi, że zakochał sie we mnie jak nigdy… Czytaj więcej »

ela
ela
02.02.15 11:40

jest takie kółko różańcowe za wspólmałżonka/ wspólmałzonkę, działa to na zasadzie kółka Różańcowego, 20 osób mężów lub żon codziennie u siebie w domu o dowolnie wybranej godzinie odmawia jedna dziesiatke różanca., w ten sposob codziennie za kazda osobe z tej róży różancowej odmowiony jest CAły Różaniec. Jest to powierzenie swojego mężą na 24 godziny za 10 minut dziennie. Też miałam podobną sytuację i też od razu chwyciłam za Nowenne Pompejanska i jak ją skonczylam to modle sie ta dziesiatka, i w efekcie moj mąż powtarza mi, że zakochał sie we mnie jak nigdy przedtem, jestesmy 11 lat razem i mamay… Czytaj więcej »

9
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x