Jolanta: uwolnienie męża z nałogu

Witam wszystkich serdecznie.Chciałabym z  Wami podzielić się otrzymaną łaską.Piszę swoje juz drugie świadectwo. Za pierwszym razem napisalam ze nie otrzymałam tej łaski o którą się modliłam, ale grubo się pomyliłam.Pan Bóg ma dla nas swój plan i czas a my często myslimy ze bedzie juz i teraz.

Otoz modlilam sie nowenną o uwolnienie mojego męża z nałogu palenia papierosów.Mąż pali od 16 roku zycia.Nigdy nie pomagały zadne prośby błagania  i mówienie że to niezdrowe ,albo  mowienie że ten człowiek albo tamten umarł na raka płuc .Sam ojciec męża umarł 2 lata temu na raka płuc ,też byl nalogowym palaczem.Ale widzialam że mąż i tak nie da sobie nic powiedzieć.

Zawsze powtarzał jak wypale papierosa to skoncze palic.Wtedy postanowiłam błagać Maryję o pomoc.Po skończonej nowennie nic szczególnego sie nie działo pomyslalam wtedy ze Matka Boza mnie nie wysluchala ale dostapilam od Niej innych wspaniałych łaska.Drugą nowennę poświęciłam duszyczkom czyscowym.Po skończonej nowennie za dusze coś drgnęło w sprawie męża.Siedząc kiedys przy stole w kuchni słyszę że mój mąż zatwardziały palacz  do którego nie przemawiały żadne argumenty mowi mi nagle…….wiesz muszę rzucić palenie.

Myślałam wtedy ze nie powstrzymam łez a moje serce w jednej chwili było przy Matce Bożej.Po kilku nastepnych tygodniach mąż powoli krok po kroku rzucił palenie.Nie było latwo dla kogoś kto pali prawie 30 lat ale dla Boga wszystko jest możliwe .Wczoraj mi powiedział że nigdy w życiu nie wroci do papierosów.Gleboko w sercu wiem ze to prawda,bo sama Matka Boża przemieniła jego myślenie .Dziękuję Ci Królowo Różańca Swietego ze mnie wysłuchałaś.Twoja czcicielkaJola:-)

Rekolekcje internetowe

ze św. Józefem

1 - 31 marca 2021 r.

 • Zastanawiajace jest to ze intencja zostala wysluchana po modlitwie za dusze czysscowe.
  Ale gratulacje i Chwala Panu i mam nadzieje ze mimo tego iz jest ciezko bede mial okazje dodac swoje budujace swiadectwo

  • Ponieważ dusze czyśccowe potrzebują naszej modlitwy i są bardzo wdzięczne za każdą nawet najmniejszą. Potem to one same wstawiają się w naszych intencjach.

   • Tak otóż to ,duszyczki wlasnie mają ogromną moc wstawienniczą u Boga.Napewno było to w pewym stopniu ich zasługą.

 • Mój wujek tez przestał palić. Ale jak dopadły go problemy znowu zaczął. Ale zobaczcie jeśli ktoś pali dwie paczki papierosów. A dużo jest takich osób. W jednej paczce jest 20 papierosów to pali 40 papierosów dziennie. Przyjmijmy że ktoś śpi 4 godziny. To wychodzi na to że pali jednego papierosa na pół godziny.

 • Ja rowniez dzieki Cudownej Matce Bozej Pompejanskiej i jej świetej łasce rzuciłam palenie, a nie miałam na to wogole siły. Prosze Matke Ukochaną o calkowite wyzwolenie z nałogu, natomiast przeciwstawianie sie kuszeniu zapalenia to juz moja praca. Dodatkowo Matka Boza pokazuje inne nalogi, zniewolenia jakie nas dręczą niekoniecznie nikotyna czy alkohol… ale zle przyzwyczajenia, zniewolenia ludzmi, internetem, przywiazanie do jedzenia lub picia. Warto modląc sie o np. uwolenienie z palenia prosic o uwolnienie sie z uzaleznien jakie w nas siedzą

 • Ja zaczynam jutro Nowenne Pompejańską w mojej osobistej ważnej sprawie… Różaniec odmawiam codziennie, i również należę do ółka Żywego różańca Świętego, i kocham tą Modlitwę. Wierzę że wytrwam i podzielę się ze wszystkimi… Tylko nie wiem czy mówić Po każdej dziesiątce Modlitwę ;O Mój Jezu PrzebaczItd.?

  • Steniu po każdej dziesiątce mówimy tylko Chwała Ojcu…… Niech Cię Mateńka prowadzi podczas modlitwy.

   • Dziękuję Aniu!!! Ale myślę że można mówić po Chwała Ojcu, tą modlitwę O Mój Jezuitd.. Ze to nie unieważnia odmawianie tej Nowenny…Pozdrawiam Serdedznie Z Panem Bogiem.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

  Zapraszamy

  na rekolekcje internetowe

  ze św. Józefem