Janek: Świadectwo o otrzymanych łaskach

„O tej” nie do odparcia nowennie pompejańskiej przeczytałem w Przymierzu z Maryją a jeszcze więcej dowiedziałem się z internetu. Tam też zamówiłem różaniec św.pompejański.
Dosyć długo zbierałem się na odmówienie tej nowenny do Mateczki Bożej Pompejańskiej w pewnej intencji syna bo nie wiedziałem czy podołam. Lecz coś mi mówiło bym zaczął ją natychmiast i tak się stało. Pierwszy raz w życiu tyle klęczałem na modlitwie odmawiając trzy części w której nie zawsze umiałem się skupić lecz ukończyłem ją.
Po czym w nieodległym czasie odmówiłem drugą nowennę ale już z czteroma częściami w tej samej intencji syna. Chcę podziękować z całego serca za miłosierdzie Maryji dla mego syna jak i również dla mnie, która wyciągneła mnie z alkoholizmu. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica.

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
ElżbietaCzesiaBea Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Bea
Gość
Bea

Gratulacje za wytrwałość.

Czesia
Gość
Czesia

Cuda się dzieja dzięki modlitwie Nowenną Pompejanską, kto ufa ten łask doznaje od najukochańszej matki swiata i jej syna Jezusa!

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Tym świadectwem dodałeś mi siły. I chyba dlatego przy odmawianiu NP składamy obietnicę o danie świadectw otrzymanych łask. Podziwiam Ciebie, bo sam fakt, że facet modli się za siebie i syna to już dla mnie łaska Boża.
Życzę Ci wytrwania w modlitwie.