Janek: Świadectwo o otrzymanych łaskach

„O tej” nie do odparcia nowennie pompejańskiej przeczytałem w Przymierzu z Maryją a jeszcze więcej dowiedziałem się z internetu. Tam też zamówiłem różaniec św.pompejański.
Dosyć długo zbierałem się na odmówienie tej nowenny do Mateczki Bożej Pompejańskiej w pewnej intencji syna bo nie wiedziałem czy podołam. Lecz coś mi mówiło bym zaczął ją natychmiast i tak się stało. Pierwszy raz w życiu tyle klęczałem na modlitwie odmawiając trzy części w której nie zawsze umiałem się skupić lecz ukończyłem ją.
Po czym w nieodległym czasie odmówiłem drugą nowennę ale już z czteroma częściami w tej samej intencji syna. Chcę podziękować z całego serca za miłosierdzie Maryji dla mego syna jak i również dla mnie, która wyciągneła mnie z alkoholizmu. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica.

Msza Święta

25.07.2020

w Pompejach

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bea
Bea
20.01.15 18:32

Gratulacje za wytrwałość.

Czesia
Czesia
20.01.15 21:31

Cuda się dzieja dzięki modlitwie Nowenną Pompejanską, kto ufa ten łask doznaje od najukochańszej matki swiata i jej syna Jezusa!

Elżbieta
Elżbieta
21.01.15 08:49

Tym świadectwem dodałeś mi siły. I chyba dlatego przy odmawianiu NP składamy obietnicę o danie świadectw otrzymanych łask. Podziwiam Ciebie, bo sam fakt, że facet modli się za siebie i syna to już dla mnie łaska Boża.
Życzę Ci wytrwania w modlitwie.

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x