Ewa: wyproszona prośba o nawrócenie brata

Chciałam sie podzielic jak Przenajświetsza Matka pomogla mojemu bratu w nawroceniu. Niestety brat popadł w nałóg alkoholowy . Alkohol wyniszczał jego mial prace ale nie bylo jednego tygodnia zeby nie napil sie byly awantury same. Zona z dziecmi od niego odeszla nie mogli dojsc do porozumienia.Matka Przenajświetsza wysluchała mnie pozwoliła jemu sie uwolnic od alkoholu zaczał porozumiewac sie z zona oraz otwierac troche i rozmawiac. Dziekuje z całego serca Matce Przenajświetej i wierze ze bedzie nad nim czuwac.

STRON 

dla "Królowej  Różańca Świętego"

8

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
EwaBeataTEwa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

To budujące, modlę się w takiej samej intencji, tylko że za męża. Cieszę się i życzę wytrwałości, niech Matka Boża obdarza was łaskami. Dziękuję za te świadectwo, bo mam takie dni że tracę nadzieję. Wiem że trzeba wierzyć no i czasem trochę poczekać, moja nowenna kończy się za dwa dni, w środę. Pochwalę się za to, że dostajemy inne łaski. Moje dzieci o dziwo znalazły wspólny język (6 lat różnicy), zaczynają się wzajemnie szanować i wspierać. No i nareszcie mam pracę, zaczynam w czwartek.Chwała Panu i Matce Bożej.

T
Gość
T

Czuwa cały czas

Beata
Gość
Beata

Dziś rozpoczęłam NP za mojego brata,aby Matka Najświętsza wyprosiła u Pana łaskę uzdrowienia z tej strasznej choroby. Pomóżcie chociaż jedną zdrowaśką abym wytrwała

Ewa
Gość
Ewa

Zdrowaśka odmowiona 🙂 wytrwalosci w modlitwie warto !! Matka Przenajswietsza nigdy nie opuszcza potrzebujacych

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?