Emanuela: podziękowanie

Pragnę podziękować Matce Najświętszej Pompejańskiej za otrzymane łaski. Modliłam się gorąco w intencji Andrzeja o szczęśliwą operację nerki i zostałam wysłuchana. Wierzyłam mocno w to, że Maryja mnie wysłucha.i Andrzej jak na razie czuję się dobrze, chodzi do pracy. I zachęciłam Go aby modlił się do Matki Bożej z Pompejów i sam podziękował za cudowne uzdrowienie. Bóg zapłać.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
AleksjaMarzena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Marzena
Gość
Marzena

Odmawiam nowennę juz 50 dni jest cudownie i potwornie, Proszę o pomoc w wyjściu z trudnej sytuacji finansowej,brakuje mi na chleb.Kredyty mnie ścigają.Na początku jak odmawiałam nowennę coś nam stukało nocą w pokoju, spadały obrazki,wszystko się psuło, gdy podchodziłam do nowenny ogarniało mnie takie zmęczenie ze musiałm wołać męza i dzieci zeby mówiły ze mną bo nie miałam siły paciorka dotknąć,, po domówieniu rózańca siły wracały od razu.Trochę sie przestraszyłam czy nie porwałam sie bezmyślnie nie wiedząc na co sie porywam . Wtedy podjęłam decyzję ze sie nie poddam i będę odmawiać dalej..Finansowo Jest gorzej niz było,najemca mojego mieszkania nie… Czytaj więcej »

Aleksja
Gość
Aleksja

Nie ustawaj w modlitwie.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną