Bogdan: Dary Ducha Świętego

Witam była to moja pierwsza Nowenna w życiu i modliłem się o dary Ducha Świętego dla siebie. Może moje świadectwo nie będzie jskieś „powalające” , ale podczas odmawiania Nowenny zauważyłem , że w pracy np zaczęło mi się nagle wszystko układać

miałem wrażenie jakby sprawy zawodowe ktoś inny za mnie załatwiał i ze wszystkim wyrabiałem sie . Na pewno myślę że otrzymałem dar modlitwy . Stałem się też chyba cierpliwszym i spokojniejszym człowiekiem bardziej zawierzam swoje życie Panu Jezusowi prosząc o wstawiennictwo Maryję . Dziękuję Tobie Mateczko za wszelkie łaski . Chwała Panu

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

17
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
14 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
15 Autorzy
Prosba do ducha swAniaTERESAgoryliskoJoanna K. Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Krótkie, ale piękne świadectwo. Jak skończę obecną nowennę, to następna też chciałabym zacząć w intencji darów Ducha św.

Michał
Gość
Michał

Ten to wie o co prosić. Pozdrawiam.

Magdalena
Gość
Magdalena

Moją ostatnią nowennę odmawiałam też o dary Ducha Świętego i żadna nowenna nie dawała tak natychmiastowych rezultatów, bo już jakoś w połowie części błagalnej, no i oczywiście jak zawsze bardzo subtelnie i prawie niezauważalnie. Ale w końcu takich uniesień podczas modlitwy jeszcze nie miałam, leciałam jak na skrzydłach i bardzo się do Niego zbliżyłam, a nie jestem raczej sentymentalną osobą, więc tym bardziej to wszystko mnie dotknęło. Dodatkowo znalazłam świetny sposób modlenia się na Różańcu, który bardzo otwiera na Pismo. Wymaga niestety trochę więcej czasu, ale zostało mi do teraz, po nowennie, zwyczajnie do modlitwy. Do każdej Tajemnicy wyszukuje się… Czytaj więcej »

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

ja bym odmówiła w tej samej intencji nowennę, zastanowię się

gorylisko
Gość
gorylisko

moim zdaniem…tu się niema co zastanawiać… jak skończę swoja NP teraz…wczoraj rozpocząłem cz. dziękczynną… to zaczynam o Dary Ducha Św. może spróbujemy razem ?

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

to bym odmawiała 2 na raz. To nie problem, sęk w tym że nie bardzo już wierzę w wysłuchanie jakiejkolwiek mojej modlitwy.

maciejewska
Gość
maciejewska

moj komentarz chyba nie pasuje tutaj w tym momencie czytam wasze swieadectwa i napelniajamnie wiara i nadzieja ja odmowilamdruga nowenne teraz zaczne teraz zaczne trzecia ale mnie Matka Boza nie wysluchala chyba modle sie nie poboznie ale mam nadzieje ze mnie w yslucha ale zeby nie wasze swiadectwa chyba byn przestala sie modlic

Kasia
Gość
Kasia

Dostajesz tyle na ile uwierzysz, nastepnym razem popros o wiare 🙂 (maciejewska ) a moze masz wieksza niz inni i zostaje ona sprawdzona do jakich granic siega 🙂 nie poddawaj sie .

Marta
Gość
Marta

Uszy do góry, będzie dobrze 🙂

ula
Gość
ula

piękna intencja i świadectwo
sama też dużo się modlę do Ducha Św., którego kocham i uwielbiam
Duch Św. daje przede wszystkim radość, spokój, miłość
pozdrawiam Cię serdecznie

zofia
Gość
zofia

Proszę Was bardzo:) żeby mi ktoś odpisał.Chciałam się dowiedzieć,czy można się modlić o dary Ducha Sw dla innej osoby??? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Joanna K.
Gość
Joanna K.

Można.

moim zdaniem
Gość
moim zdaniem

ja się modlę o Dary Ducha św. dla innej osoby 😉

TERESA
Gość
TERESA

Piękne świadectwo .

Ania
Gość
Ania

Właśnie jestem na ukończeniu NP w intencji o Dary Ducha Św. dla mojego wnuczka Kacpra. Dowiedziałam się właśnie, że wnuk mój bardzo się zmienił na lepsze, przynosi same pochwały i dobre oceny ze szkoły. Dziękuję Tobie Mateńko za wszystko!

Prosba do ducha sw
Gość
Prosba do ducha sw

Duchu sw pomoz mi prosze zdac egzamin na prawo jazdy kat b daj mi dobra pamiec Sile i odwage

Prosba do ducha sw
Gość
Prosba do ducha sw

Nowenne pompenska zaczelam mowic od 11 Maja 2016 r.

Obrazki z nowenną pompejańską?