Anna: Łaska wiary

Szczęść Boże.Od ukończenie mojej pierwszej nowenny minął już ponad miesiąc prosiłam Mateńkę o pomoc w mojej sytuacji finansowej na razie nie otrzymałam tej pomocy,ale otrzymałam coś o wiele ważniejszego i piękniejszego-łaskę wiary w Jezusa,Matkę Bożą i modlitwę na różańcu.

Przyznam szczerze,że różaniec miałam w rękach ostatni raz chyba ze trzydzieści lat temu nie pamiętam czy kiedykolwiek modliłam się na różańcu więc kiedy dowiedziałam się o Nowennie (oczywiście przypadkiem znalazłam ją w internecie szukając modlitw)w pierwszej chwili przeraziłam się że nie dam rady przez 54 dni modlić się tym bardziej że mam mało czasu i dużo pracuję.

Jednak Matka Boża zasiała ziarno które kiełkowało aż w któryś bardzo ciężki dzień kiedy kolejni wierzyciele dzwonili o swoje pieniądze wzięłam różaniec i zaczęłam się modlić.Nie było łatwo nieraz przysypiałam,miałam rozproszone myśli płakałam ale dałam radę.Ta modlitwa uzależnia pomaga wycisza daje tak bardzo potrzebny spokój w sercu.Wierzę że Królowa Różańca Świętego pomoże w mojej sprawie tylko w inny sposób niż Ją o to prosiłam.Szczere Bóg zapłać za tę stronę która bardzo pomaga w ciężkich chwilach.Pozdrawiam i życzę Bożego błogosławieństwa

KOSZULKI

RÓŻAŃCOWE

- NOWE WZORY

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ewa
Ewa
06.01.15 00:07

witam Też odmawiałam w tej samej intencji nowennę i skończyłam ją przed świętami. Dotychczas moja prośba się nie spełniła. Mam trudną sytuację finansową, mąż ma prace ale zarabia marne grosze. Ja niestety od roku siedzę na bezrobociu. Wcześniej prowadziłam jedno osobową działalność gospodarczo ,jednak kryzys dał sie we znaki i musiałam firmę zamknąć. Szukam prace składam cv i nic. Podczas odmawiania nowenny była szansa na dobrą pracę, byłam nawet zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną jednak nie dostałam tej pracy, Zaczęłam właśnie kolejną nowennę w tej samej intencji tylko modlę sie 4 tajemnicami (wcześniej modliłam sie trzema) Moje refleksje po odmówieniu nowenny… Czytaj więcej »

TERESA
TERESA
06.01.15 00:40

Ja odmawiałam nowennę w intencji córki.Bardzo potrzebowała pomocy już chyba tylko Bożej (uzależnienie),bo sama nie dawałam rady jej pomóc.Kiedy zaczęłam odmawiać nowennę wydarzyło się coś złego i miałam żal dlaczego ja się modlę a tu jest gorzej, ale to Matka Boska tak poprowadziła moje dziecko,że w końcu znalazła pomoc.Teraz wychodzi, jest na dobrej drodze.Również oddałam Matce Bożej Pompejańskiej moje drugie dorastające dziecko, też sprawiające kłopoty.Widzę działanie.Módlcie się na Różańcu, Mi dał ukojenie i wiarę ,że będzie dobrze dzięki wstawiennictwu Mateńki

Marcin Kolodziej
Marcin Kolodziej
06.01.15 07:31

Witam.

Nazywam sie Marcin Kolodziej. Wierze w Boga oraz w istnienie Maryji Matki Bozej i Jezusa Chrystusa. Modle sie na rozancu do Naswietszej Maryji Panny z Pompeji. Naleze do parafi Czestochowskiej Polskiego Kosciola w Dunstable zaraz przy Luton. Parafia ma ponad 60 lat. Jest to region gdzie zyje najwiecej Polakow.W okolicy jest okolo 10 Polskich sklepow. Latwo znalesc prace.Wszedzie sa Polacy. Posiadam wiedze finansowa z ktora chetnie z paniami sie podziele. Prosze o pozostawienie kontaktow telefonicznych na moim e-mailu marcin.kolodziej.poczta@gmail.com Oddzwonie . Moj nr tel w Angli 00447732212157.

Pozdrawiam Serdecznie i Szczesc Boze

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

KOSZULKI

RÓŻAŃCOWE

- NOWE WZORY