Wioletta: Małe cuda

Jestem w trakcie odmawiania mojej trzeciej nowenny. W dwóch pierwszych miałam duże problemy z modlitwą, zasypiałam, nie mogłam się skupić. Mimo to kończyłam nowenny, wiedząc że nie są doskonałe. Mimo to otrzymaliśmy i nadal otrzymujemy wiele łaski, które z mężem nazywamy „małymi cudami”. Może dla wielu osób byłyby niedostrzegalne, ale my widzimy we wszystkim pomoc Matki Najświętszej. Przede wszystkim mimo ogromnych trudności z jakimi się zmagamy, spłynął na nas spokój. Ja jestem mniej nerwowa, nasze dziecko jest zupełnie inne, potrafi się skoncentrować, jest wyciszone. Mąż podchodzi do naszych trudnych spraw bardzo racjonalnie. A sprawy są ludzką miarą beznadziejne. Nagromadzone w mojej rodzinie przez lata nienawiść, przekleństwa, złorzeczenia, zazdrość przełożyły się na kłopoty prawne, administracyjne i finansowe. Żeby odsunąć to zło, które tak się rozpanoszyło w naszym życiu trzeba wytrwałej modlitwy, ufności i współpracy z Łaską Bożą. Przez ostatnie miesiące byliśmy bardzo atakowani przez złego ducha i widzimy moc modlitwy w walce z nim. Modlitwa i spokój. Wierzymy, że uporządkujemy swoje trudne sprawy z pomocą Pana Boga i Matki Najświętszej, tylko będzie odbywać się to powoli przy jednoczesnej zmianie i uzdrowieniu naszego wnętrza. Teraz nie wyobrażam sobie dnia bez Różańca, Koronki do Bożego Miłosierdzia i modlitwy do Św. Michała Archanioła. To prawda, że czasem Pan Bóg musi zburzyć coś w naszym życiu, aby zbudować coś piękniejszego. Tylko musimy mu bezgranicznie zaufać.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
WiolaTatianaArielSylwia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Sylwia
Gość
Sylwia

Dziekuje za Twoje słowa bo po dwoch i pół roku modlenia sie ta wspaniałą modlitwa Bog zabiera mi to co przez 16 lat budowałam i niedawno weszłam do kosciola i zapytałam Panie czy dasz mi dach nad głową bo boje sie ze nie będziemy mieli gdzie mieszkać .Przyszlam do domu i otworzyłam Biblie w ciemno prosząc Boga o odpowiedz a tam było napisane ze dotąd co budowałam było zbudowane na piasku i dlatego zabierze nam to wicher ,zbudujesz swój dom na skale bo słuchasz słów moich . Czytałam i płakałam bo wiedziałam ze mi Bog odpowiedział ,każdy wie ile Biblia… Czytaj więcej »

Ariel
Gość
Ariel

oj tak,tak najpierw trzeba zycie skomplikowac sobie,upasc na dno by zauwazyc Boga,i naprawde stac sie katolikiem,prawdziwym katolikiem:)

Sylwia
Gość
Sylwia

Ariel ja upadlam na dno dlaczego tak uważasz ,wzięłam kredyt na mieszkanie jak wielu ludzi w Polsce i pi 10 latach mam problemy ze spłatą bo frank idzie w górę ,uczciwie pracuje i od 16 lat pomagam ludzią bo to częśc pracy ,a nawrocenie to jest łaska którą otrzymałam , codziennie rozmawiam z Bogiem i odbieram to co odpowiedział z pokorą czyli muszę sprzedać to co mam i co zatem idzie przemeblować swoje zycie bo wylatujemy z mężem do innego kraju , zawsze zostaje ta niewiadoma w postaci czy nam się uda czy będę miała dach nad głową ,ale bardzo… Czytaj więcej »

Tatiana
Gość
Tatiana

Wiola spróbuj mszy o uzdrowienie międzypokoleniowe.W sam raz na takie problemy.Można zamówić m.in w Bąblinie,Górce Klasztornej.Mnie pomogły odciąć zło.

Wiola
Gość
Wiola

Dziękuję. Skorzystam z tej możliwości. Nawet nie wiedziałam, że można zamówić taką mszę.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną