Waldek: nikt i nic nie wytrąci mi różańca z ręki

to moje drugie swiadectwo.pierwsze bylo w trakcie pierwszej nowenny teraz zaczalem druga.za pierwszym razem prosilem o uratowanie mojego malzenstwa i Maryja mnie wysluchala jestem na najlepszej drodze do pogodzenia sie z moja zona,czy mialem chwile slabosci oczywiscie ze mialem ale powoli nauczylem sie i caly czas sie ucze  pokory,bez tego sie nie da,druga intencja tez jest trudna po ludzku ale dla Maryji nie ma trudnych spraw trzeba tylko z pokora ja prosic w rozancu oddac sie Jej bezgranicznie i uwierzyc.

Zapraszamy

na nasze rekolekcje

i pielgrzymki pompejańskie!

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
AniamarzannazofiaWyszymirJanek Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
anika
Gość
anika

Maryja jest wspaniała i nie ma dla niej niemozliwego:-)

luko
Gość
luko

Ja dziś skończyłem swoją pierwszą nowenne. Tez w intencji miłość. Ale niestety ja nie zostałem wysłuchany. Otrzymałem inne łaski, ale nie to na której mi najbardziej zależało. Mimo wszystko polecam każdemu odmawiać tą nowenne, nie bójcie się że sobie nie poradźcie bo jak się chce to nic trudnego. A ja pewnie dlatego nie zostałem wysłuchany bo się pewnie źle modliłem, albo nie jestem godzien otrzymać tej łaskę.

Ania
Gość
Ania

Nie trać nadziei, jak nie dziś to jutro…Maryja wie co robi…. Pozdrawiam!

Janek
Gość
Janek

Luko głowa do góry. Maryja pamięta o Tobie i dostaniesz miłość. Poczekaj trochę. Błogosławię

Wyszymir
Gość
Wyszymir

Luko, nikt z nas nie jest godzien łask, nie dostajemy ich z powodu godności czy uczynków, tylko miłości Boga do człowieka. Głowa do góry, Bóg wie co jest dla nas najlepsze i jeśli tylko jesteś gotów otworzyć się na Niego to na pewno dostaniesz, teraz lub w najwłaściwszym czasie.

zofia
Gość
zofia

Trzeba wierzyć Maryja wysłucha.

marzanna
Gość
marzanna

wierze w moc Maryi naszej Krolowej,modle sie do niej codziennie a ona mi daje wiare i nadzieje i wiem ze czowa nad moim synem ktory zachorowal na bialaczke szpiku kostnego,jest juz po przeszczepieiwiniki sa dobre,ja kazdego dnia dziekuje Matuli Naszej i prosze o łaski.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną