Świadectwo modlitwy o pracę

Witam, chciałam podzielić się moją historią. Przez długi czas nie miałam pracy ani żadnych widoków, aby cos mogło ulec zmianie. Mimo, że nieustannie wraz z mamą szukałyśmy pomocy dookoła. Wreszcie zaczełam odmawiać Nowennę Pompejańską (juz tyle o niej czytalam) i w drugiej połowie odmawiania stał się cud. Nagle po blisko 4 miesiecznych poszukiwaniach przez moją mamę pokoju za granicą dla mnie. Losy tak się potoczyły, że miałam lokum wyjechałam. Pracy miałam nie dużo, przez co martwilam sie co będzie dalej lecz modlilam sie o to abym miała pracy wystarczajaco. Z dnia na dzien wszystko sie zmienilo, mialam upragnione prace. Moje modlitwy zostały wysłuchane, wiem ze to był cud i o tym pamietam. Wrocilam z powrotem do kraju, mamy zamiar z narzeczonym wziac slub i bede nieustannie modlic sie o dalsze blogoslawinsto na zycie w malzenstwie, zdrowie dla naszych nienarodzonych jeszcze dzieci. I o prace tutaj w Ojczyźnie. Wierze, ze nasza Matka wysłucha moich prósb. Módlcie się i pamiętajcie, że tylko wiara może nam pomóc, świat zawodzi, ludzie również. Wiara nigdy.

Zapraszamy

na nasze rekolekcje

i pielgrzymki pompejańskie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
Marek (adm.)martaDorotalulu Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
lulu
Gość
lulu

gratuluję, ale 4 miesiące to nie jest długo, raczej rekordowe tępo,
dobranoc wszystkim

Dorota
Gość
Dorota

Lulu dziś modliła się za ciebie

marta
Gość
marta

Witajcie ,Nowenne znalazlam na Fb, Poczytałam na temat tej Nowenny.opowiedziałam o niej moim dorosłym synom.Młodszy syn studiuje, starszy skonczył studia. Przeslałam im informacje na temat nowenny..Obydwaj postanowili ze beda odmawiac Nowennę. Modlimy sie przez Nowenne do Maryi juz wiecej niz pól roku..Syn miał problem z jednym egzaminem i Cud, ale zaliczył..myslę , że Nowenna mu w tym pomogła..Starszy syn szuka pracy , modlimy sie o prace dla niego..

Marek (adm.)
Admin
Wytrwały
Marek (adm.)

gratuluję 🙂 będzie dobrze! z doświadczenia wiem, że praca przez ręce Maryi wymaga czsaem cierpliwości – w moim przypadku to prawie rok, ale liczy sie skutek! 🙂

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną