Renata: ogrom łask

Znam i odmawiam nowennę od 4 lat, Od początku wierzyłam że Maryja wysłucha moich próśb. Nowenn odmówiłam chyba 8. W Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia zakończę 9. Opowiadałam o nowennie wielu osobom kilka z nich odmawia teraz tę cudowną modlitwę min. moja siostra. Nie mówiłyśmy sobie w jakich intencjach odmawiamy ale ostatnie nasze nowenny były w tej samej sprawie tj. o uwolnienie od problemów finansowych mojej rodziny. Wczoraj dostaliśmy tel. że znalazła się instytucja która nam pomoże. Jestem bardzo szczęśliwa i dziękuję naszej Matce Niebieskiej, że mogę się do Niej Modlić. Wcześniejsze Nowenny Pompejańskie również przyniosły łaski : mąż nie nadużywa alkoholu, mamy własny dom, mamy zawsze pomoc od ludzi (nasze ludzkie anioły od Najświętszej Panienki) Siostrze zatrzymał się wzrost operacyjnego guza. To o co się modlimy a ile obok tego otrzymaliśmy darów nawet nie ogarniam ale cudem wyszliśmy z bardzo groźnego wypadku urodziła nam się cudowna córeczka no można by wyliczać. Módlcie się a przede wszystkim WIERZCIE !!!!!!

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
BeaJoanna K.artur pinczerUrszula Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Urszula
Gość
Urszula

Piękne swiadectwa.dziekuje

artur pinczer
Gość
artur pinczer

bardzo chciałbym się nauczyć modlić jak brzmi modlitwa bardzo proszę o pomoc o słowa do modlitwy bardzo proszę

Joanna K.
Gość
Joanna K.

Arturze o jaką modlitwę pytasz? Wszelkie informacje nt. naszej umiłowanej Nowenny są w zakładce drugiej pt. „Nowenna Pompejańska” zaraz po zakładce „start”. Wszystkie inne modlitwy znajdziesz w internecie. Możesz też w trudnych momentach modlić się swoimi słowami, modlitwą serca. W modlitwie znajdziesz ukojenie…

artur pinczer
Gość
artur pinczer

bardzo dziękuję

Bea
Gość
Bea

Piękne świadectwo. Daje nadzieję…

Artur Pinczer
Gość
Artur Pinczer

Modlitwa daje mi ukojenie duszy samo to że wymawiam imię JEZUS BÓG TO MOJA DUSZA WZRASTA NIE UMIEM TEGO OKREŚLIĆ ALE TO JEST PIĘKNE ŻYCZĘ WSZYSTKIM LUDZIOM NA CAŁYM ŚWIECIE ZDROWIA MIŁOŚCI BOŻEJ ŻEBY NIE CIERPIELI ŻEBY SIĘ DOBRZE MIELI WSZYSTKO CO NAJLEPSZEJEŚLI BY BYŁA TAKA MOŻLIWOŚĆ TO BYM ODDAŁ SWOJE SERCE KOCHAM PANA BOGA I SYNA JEGO JEDYNEGO JEZUSA CHRYSTUSA A TAKŻE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH BÓG ZAPŁAC ZA PIĘKNE ŚWIADECTWA.