……: otrzymana łaska

Witam.
Chciałabym się podzielić moim świadectwem łaski, którą otrzymałam za pomocą Nowenny. To jest już moja 4 nowenna. Poprzednie intencje w mniejszym lub większym stopniu zostały spełnione. Obecnie kończę nowennę w w osobistej intencji, ale wiedziałam od dawna, że wisi nade mną jakieś fatum bądź klątwa. Modliłam się więc dodatkowo do Pana Boga, aby to zło zostało ode mnie zabrane i zdarzył się cud. Sądzę, że jest to „uboczna” łaska nowenny, ponieważ trafiłam przez przypadek to księdza egzorcysty, byłam bardzo sceptycznie do tego nastawiona, ale udało się. Nie potrafię opisać co czułam jak się nade mną modlił ale czułam jak to wszystko odpływa. Od kilku dni jestem pierwszy raz od wielu lat spokojna. Kończę moją nowennę i mam nadzieję, że moja główna prośba też zostanie wysłuchana i również w tej sprawie zdarzy się cud.

Zapraszamy

na nasze rekolekcje

i pielgrzymki pompejańskie!

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
ŁucjaAnielaPerlatamagdaTamara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Zenobiusz
Gość
Zenobiusz

Chwała Panu!!! Takie rzeczy się zdarzają. Mnie również prześladowały jakieś pozornie niewytłumaczalne zbiegi negatywnych okoliczności rodzaj ,,pecha”. Pomogła modlitwa o uzdrowienie międzypokoleniowe. Po kilkunastu dniach modlitwy zaczęło się zmieniać aż do całkowitego uwolnienia. Polecam literaturę na ten temat: Ojciec Robert DeGrandis ,,Uzdrowienie międzypokoleniowe” Derek Prince ,,Błogosławieństwo czy przekleństwo” lub wywiad z Ojcem Józefem Witko: https://www.youtube.com/watch?v=hLnQf6vuZb8 https://www.youtube.com/watch?v=URWxoSQgdO8 A oto ta modlitwa: Proszę Cię Boże Wszechmogący, aby wody mojego Chrztu Świętego popłynęły teraz przez poprzedzające mnie pokolenia mojej rodziny i dotknęły wszystkich korzeni mojego drzewa genealogicznego. Niech oczyszczająca i niosąca życie Krew Jezusa Chrystusa popłynie teraz przez każde pokolenie ze strony mojego… Czytaj więcej »

Tamara
Gość
Tamara

Niesamowite jak Bóg działa, niesamowite jaką potężną orędowniczką jest Maryja! Cieszę się razem z Tobą, bo wiem co znaczy przez lata mieć niepokój w sercu. Błogosławionych świąt!

magda
Gość
magda

A ile tą modlitwę odmawiałeś ?

Zenobiusz
Gość
Zenobiusz

wydaje mi się że około miesiąca. to było ponad dwa lata temu, jak zobaczyłem że pomogło to przestałem, ale co jakiś czas też odmawiałem. wydaje mi się że dobrze by było kontynuować do 40 dni, gdyż w Piśmie Świętym kilka razy, prorok czy też inny mąż Boży właśnie tyle modlił się o odwrócenie karzącego zamiaru Bożego i rzeczywiście ludzie dostępowali tej łaski. obecnie zacząłem znowu odmawiać w intencji tzn w imieniu mojego przyjaciela, który po raz kolejny raz ma nawrót depresji, a dowiedziałem się od kogoś z Jego rodziny, że jego rodzice popełnili samobójstwa, wiec obawiam się, że to tez… Czytaj więcej »

Perlata
Gość
Perlata

Odmawiam drugą Nowennę,ciężko mi idzie,modle się od września,jestem w połowie choć TAK bardzo chcę ,żeby Matka Boża mnie wysłuchała.Czy wszyscy mają takie trudności>

Łucja
Gość
Łucja

Tak się dzieje. Ja odmówiłam część błagalną z dużymi trudnościami a teraz nie mogę skończyć części dziękczynnej. To jest znak,że należy odmawiać bez względu na trudności, aby Maryja mogła pomóc i przerwać ten krąg przeciwności i zniweczyć działanie złego ducha, który robi wszystko aby odciągnąć ludzi od modlitwy. Polecam kropić wodą święconą miejsce, w którym się modlisz i odmówić wcześniej egzorcyzm do Michała Archanioła. Modlitwy do aniołów pomagają. Aniołowie chcą pomóc i po to zostali stworzeni, ale trzeba ich o to prosić, aby chronili Cię w każdej chwili. Szczęść Boże.

Aniela
Gość
Aniela

Dziekuje kochana za podanie tej modlitwy nie wiedzialm nawet ze taka istnieje..postarm sie ja odmawiac w imieniu swoim i meza…ktory ciagle idzie w strone zła…ktory ma za soba ciezki bagaz pokoleniowy. Ja tez nie mam mniejszego patrzac po mnie i po mojej rodzinie.
Dziekuje jeszcze raz.
Caly czas zbieram sie do zaczecia odmawiania modliwy pompejanskiej.Mam nadzieje.ze bede miala tyle samozaparcia i dyscypliny.zeby ka zaczac. Moze od 1. Stycznia to bedzie najlepsze postanowienie noworoczne.
pozdrawiam Was wszystkich. Wiem.ze nie na darmo wszyscy odnalezlismy ten portal. Wszystko jest pp cos i wszystko nam jest w zyciu potrzebne. Trzeba zaufac tylkp Bogu.

Perlata
Gość
Perlata

Dziękuję Łucja za odpowiedź.,wsparłaś mnie.Maryja działa,Chwała Panu!Odkryłam w sobie nabożeństwo do Krwi Chrystusa,odmawiam Litanię,m.in prosząc o dar modlitwy,o wytrwanie w Nowennie.Z Panem Bogiem,niech Pan obdarzy łaskami w 2015 roku wszystkich czcicieli Maryi.Perlata Renata

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną