Milena: Świadectwo wysłuchania 2 nowenn pompejańskich ! :)

Swoją pierwszą modlitwę pompejańską rozpoczęłam na przełomie 2012/2013 roku prosząc o dar macierzyństwa. Z mężem staraliśmy się o dziecko ponad rok czasu i nadal dwie czerwone kreski nie widniały na teście ciążowym. Po pół roku od zakończenia modlitwy pompejańskiej zostałam wysłuchana przez Matkę Boską i dokładnie 11 sierpnia dowiedziałam się poprzez test ciążowy, że jestem w ciąży. Ogromna radość i duma ogarnęły mnie i męża.
w Dniu 15 sierpnia 2013 roku rozpoczęłam kolejną modlitwę pompejańską o zdrowie dla nienarodzonego maleństwa. Na początku ciąży w 9 tygodniu (początek września 2013) w badaniu usg lekarz wykrył pewne nieprawidłowości. Niepokoiły go zmiany w obrębie brzuszka dziecka, nasze maleństwo może być chore lub podkreślał, że może być to jedynie torbiel która z czasem ma prawo się wchłonąć. Po kilku dniach okazało się, że niepokojące zmiany znikają, a po pewnym czasie w ogóle ich nie było! W 31 tygodniu ciąży wykryto u mnie wysokie nadciśnienie, które zagrażało dziecko. Przez kilka dni w szpitalu nadciśnienie nie mogło się unormować, wciąż było wysokie. Po tygodniu brania leków wszystko powróciło do normy a moje maleństwo w brzuszku czuło się dobrze. Strach jednak pozostał aż do rozwiązania. Codzienny kilkakrotny pomiar ciśnienia aparatem to było coś okropnego, budziłam się ze strachem i ze strachem zasypiałam budząc się w nocy i nasłuchując ruchów dziecka.
Nasza kruszynka przyszła na świat o czasie z początkiem kwietnia 2014, poród nie należał do łatwych, było wiele problemów… Obecnie mamy zdrową, silną i pełną energii 8 miesięczną córeczkę, która każdego dnia budzi Nas swoim uśmiechem na twarzy a wszystko zawdzięczam Kochanej Matce Bożej, która w modlitwie pompejańskiej nikogo nie pozostawi w potrzebie i każdego w swoim czasie wysłucha 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
anetakamilka20KasiaRafałBea Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Bea
Gość
Bea

Łzy mi napłynęły do oczu… my staramy sieę 12 lat, 30 grudnia kończę pierwszą w moim życiu Nowenne . To moja ostatnia nadzieja. Gratulacje i dużo zdrowia dla córeczki i rodziców.

Rafał
Gość
Rafał

Witam Bea, Chciałbym się podzielić tym co kiedyś usłyszałem. Niekiedy jest tak że tak właśnie ludzie czekają tyle czasu i modlą się i nic. Aż postanawiają adoptować dziecko które bardzo potrzebuje matczynej opieki. I co wtedy się okazuje ? Że I Mama rodzi własne dzieci ! 🙂 i to gromadkę ! 🙂 I tworzą szczęśliwą rodzinę potem ! 😀 Tak słyszałem właśnie 😀 Pozdrawiam, nie ustawaj w modlitwie !

aneta
Gość
aneta

Moze napiszesz do siostr w Krakowie z prosba o przyslanie Tobie paska sw. Dominika? Mozesz tez napisac do prawoslawnego zakonu na swietej gorze atos w grecji. jest tam przechowywana relikwia – pasek Matki Bozej. Mnisi przykladaja tasiemki do relikwii i rozdaja je kobietym proszacym o dar potomstwa. wiem, ze to inny kosciol i wyznanie ale oni tez Matke Boza czcza i kochaja. Popros o wstawiennictwo sw. Jana Pawla II. Na pielgrzymce uslyszalam, ze jest on czczony jako patron rodzin.

Kasia
Gość
Kasia

Wiara czyni cuda! Wychowujecie swoją pociechę na dobra osobę, wrażliwa na krzywdę ludzka. Z Bogiem!gratulacje

kamilka20
Gość
kamilka20

Droga Bea gratuluję wytrwałości w modlitwie to początek wielkiego sukcesu, a Wasz w pełni oczekiwany sukces już niebawem pojawi się w Wasze rodzinie! 🙂 Modlitwa pompejańska czyni cuda 🙂 Pozdrawiam i w dniu dzisiejszym pomodlę się o Wasze Wielkie Szczęście…

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -