Mariola: DZIĘKUJĘ MATECZKO ZA MOJĄ CÓRECZKĘ

Nie jesteśmy już z mężem tacy młodzi , mieliśmy poukładane życie ,dwóch prawie dorosłych synów i jak nam się wydawało wszystko zaplanowane.Bóg jednak miał dla nas wielką niespodziankę.Okazało się ,że kolejny raz zostaniemy rodzicami. Ciąż przebiegała prawidłowo poza wynikami prenatalnymi , które wykazały wielkie prawdopodobieństwo (1:5),że nasze dziecko urodzi się z zespołem Downa i innymi schorzeniami .Na konsultacjach pani doktor nie mówiła o niczym innym tylko o prawie do aborcji jakie niby mi przysługuje.Mimo iż usłyszała ,że nie ma mowy o aborcji i tak wręczyła mi kontakty i numery telefonów gdzie mogę „rozwiązać problem”. Maryja była moim jedynym ratunkiem.Przez całą ciąże odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji mojej córeczki. Mimo obaw i strachu czułam opiekę Maryi. Moja córeczka urodziła się całkowicie zdrowa i jest prawdziwym cudem i niepojętym szczęściem naszej rodziny.Dziękuję Ci ukochana Mateńko za Nowennę i łaski ,które dzięki niej możemy wypraszać. Dziękuje Ci Mateńko za to ,ze tak nas kochasz.

ORYGINALNE

 

KUBKI

CERAMICZNE

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
TeresaTERESAEwaJadwigaPaula Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
daria.np
Gość
daria.np

Chwala Panu!

eleni
Gość
eleni

niech sie zdrowo chowa 🙂 chwała Panu!

Małgosia
Gość
Małgosia

Bogu niech będą dzięki.Wszystkiego dobrego dla Was i maleństwa. A za Panią doktor należy się pomodlić.

Paula
Gość
Paula

Garatuluje bardzo, niestyty nie wszyscy maja tyle szczescia co pani, Maryja nie dla wszystkich jest taka laskawa…..

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Piękne świadectwo głębokiej ufności. Pokora i zaufanie zawsze jest szczodrze wynagradzane przez naszą kochaną Mateńkę.

Ewa
Gość
Ewa

A mi w takich sytuacjach o których Ty opowiadasz, przypomina się historia św. Jana Pawła II. Czytałam kiedyś że jego mama przed nim straciła jedną ciążę i lekarze namawiali ją na aborcję Karola bo może przepłacić to zdrowiem, życiem a pewnie i dziecko umrze. A ona jak Ty nie zgodziła się 😉 I co? i jaki ważny człowiek się urodził 🙂 A wasza córcia też trzeba dziękować 😉 szczęść Boże .

TERESA
Gość
TERESA

Też słyszałam tą historię o naszym papieżu . Mama Karolka była tak szczęśliwa jak się urodził i że ciągle powtarzała wielki z niego człowiek będzie . Jaką moc mają słowa .
Mariolo piękne świadectwo .

Teresa
Gość
Teresa

Piękne świadectwo.Również modliłam się za dzieciatko, które miało urodzic się z zespołem DOWNA i również lekarz namawiał do aborcji.Dziecko urodziło sie zdrowe. Chwała Panu

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -