Janina: Uzdrowienie mojego męża

Mąż po wykonaniu usg brzucha został poinformowany ,iż po usunieciu czerniaka ma przerzut do wątroby , kilka ognisk .Można sobie wyobrazic co przeżywalismy.O cofnięcie się zmian nowotworowych zaczelam odmawiac rożaniec pompejański ,w trzech klasztorach trwaly modlitwy,zostala odprawiona Msza Sw.  8grudnia w godzine łaski błagaliśmy o uzdrowienie.Mąż przechodzil wiele badan :usg, tomograf komputerowy jeden potem drugi,biopsje w końcu rezonans magnetyczny wykrył naczyniaka.Trwało to kilka miesięcy.
Wiem, ze moje i nasze prośby zostały wysłuchane .Otrzymaliśmy łaskę uzdro-
wienia .Dziękujemy Boże i Matko Przenajświetsza.Moja modlitwa  nieustała jest ciągła,dziękczynna i znowu błagalna ale w innej intencji.Boże wysłuchaj mojej prośby.
Jania

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
monikalukonic nie wiem Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Pani Janino życzę zdrowia i niestety wiem przez co Państwo musieliście przejść. Mam pytanie zrobiliście dwa razy tomografię komputerową wątroby i nic nie wyszło dopiero na rezonansie? Dziękuję za odpowiedź.

luko
Gość
luko

Ale musiało Państwu musiało być ciężko. Gratuluję wytrwałości i determinacji.

monika
Gość
monika

Mam podobny problem,otóż moj ojciec choruje na nowotwór jelita z przypuszczeniem na przerzuty do wątroby i w rym celu przechodzi chemie, która po 5 dawce dala się poznać czym jest..w tej chwili ojciec leży w szpitalu a my z rodzina odnawiany w jego intencji nowenne-wierze ze wszystko będzie dobrze

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną