Alicja: Uzdrowienie

Nie starczy mi życia ,aby podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za wszystkie cuda,które mi uczyniła.
Wiosną tego roku stwierdzono u mojej siostry nowotwór złośliwy z naciekami na jelito grube. Tego samego dnia , w którym otrzymała tą straszną wiadomość, ja zaczęłam odmawiać Nowennę pompejańską w jej intencji. Rokowania lekarskie były bardzo złe.Choroba była zaawansowana, ale ja wierzyłam , że Matka Boża pomoże mojej siostrze. Po odmówieniu pierwszej nowenny zadzwoniła do mnie znajoma siostra zakonna, która zachęciła mnie , abym nie zaprzestała modlić się za moją siostrę, i że Matka Boża potrzebuje więcej żarliwej modlitwy. Zaczęłam więc odmawiać nowennę jeszcze raz. W przeddzień zakończenia drugiej nowenny otrzymałam od siostry telefon,że leczenie się powiodło i guz którego nie udało się usunąć operacyjnie został zniszczony przy pomocy chemii. Ja wiedziałam , że to przez ręce Maryi moja siostra tak szybko wróciła do zdrowia i wierzę głęboko, że choroba już nigdy nie powróci, bo lekarstwo dla mojej siostry przyniosła Maryja.
Prosiłam o cud dla mojej siostry Matka Boża wysłuchała mnie w dwójnasób, czyniąc cuda dla mnie i mojej rodziny. Podniosłam się z depresji, w mojej rodzinie panuje radość i pogoda ducha.
Dziękuję Ci
Matko Boża Pompejańska

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
MegKasiaCamilMichałwojciech Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
hanka208
Gość
hanka208

Piękne świadectwo, cuda za sprawą naszej kochanej Mateczki są piękne. Bogu niech będą dzięki.

Teresa
Gość
Teresa

Wspaniałe świadectwo.

anika
Gość
anika

Dużo zdrówka dla siostry,a dla pani wszystkiego najlepszego bo jest pani cudowną siostrą. A Maryja jest cudowna,wspaniała i najlepsza!:)

wojciech
Gość
wojciech

Chwała Panu i Maryii

Michał
Gość
Michał

Rozpocznij nabożeństwo do Najświętszej Głowy Jezusa Chrystusa. Cuda są w zasięgu ręki np. przez nabożeństwo do Najświętszej Krwi i Ran Jezusa Chrystusa. Mam propozycje, może odmawiajmy tę nowennę bez podawania naszej intencji ale za to w intencji jaką Matka Boża przekaże Bogu za nas.

Meg
Gość
Meg

Dziękuję za ten komentarz. Zaraz zamówię książeczkę z tymi modlitwami 🙂

Bóg z Tobą, Michale! 🙂

Camil
Gość
Camil

Michał dokonałeś jakiś cudów przy pomocy nabożeństwa do Najświętszej Krwi i Ran Jezusa Chrystusa???

Przyznam, że dopiero się o tym dowiedziałem. Wygoogle’owałem i faktycznie bardzie obiecująca modlitwa 🙂

Michał
Gość
Michał

Camil wiele by tu pisać. Powiem Ci tak: jeśli tylko dręczy Cię jakieś zmartwienie,ból fizyczny to od razu z pokorą choćby w myślach zwracasz się do Jezusa np. Jezu ulżyj mojemu cierpieniu przez Twoje Najświętsze Rany i Krew Twoją i odczujesz ulgę i zapanujesz nad sobą. W najtrudniejszych sytuacjach odmawiam litanie do Najdroższej Krwi Chrystusa i na koniec ofiarowywuję Tę Krew i Rany Jego Bogu Ojcu za siebie i bliźnich, np. to mnie ratowało od przeszkód na modlitwie kiedy już myślałem o zaprzestaniu Nowenny Pompejańskiej. Ale najbardziej chyba zmienia życie nowenna 9 pierwszych sobót miesiąca, po odprawieniu jej będziesz już… Czytaj więcej »

Kasia
Gość
Kasia

Zgadzam się z Michałem. Ja odmawiam z kolei zawsze w sytuacjach „kryzysowych” koronę do Najświętszych Ran- uspokaja, wycisza, znika złość, strach, ból- przynajmniej w moim przypadku 🙂

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną