UWAGA! Dzisiaj, 13 listopada, rocznica Matki Bożej Pompejańskiej :)

Każdego roku, 13 listopada, w pompejańskim sanktuarium obchodzona jest rocznica przywiezienia obrazu do Pompejów. To fundamentalne wydarzenie w historii pompejańskiego kościoła i misji różańcowych w tej Dolinie, które z czasem rozszerzyły się na cały świat.

To wydarzenie opisuje dokładnie bł. Bartolo Longo w swojej książce. Nic nie zapowiadało przyszłych dzieł – dość wspomnieć, że obraz przyjechał z Neapolu na wozie pełnym gnoju… Gdzie można o tym przeczytać? – Oczywiście, na naszym blogu!

Jeśli ktoś trafi na tę rocznice do Sanktuarium, będzie miał okazję dotknąć ten obraz. Tylko tego dnia jest zdejmowany z ołtarza głównego, zobaczmy:

Tylko w te dni można nabyć wyjątkową książkę o cudownym obrazie, sanktuarium, historii, z pierwszymi świadectwami nowenny taniej o połowę – za tylko 12 złotych! 368 stron lektury pełnej ducha! Zobacz…
cuda i łaski Królowej Różańca

Pielgrzymuj z nami do Pompejów!

Zapisz się na powiadomienia o pielgrzymkach!

103
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
99 Wątki komentarzy
4 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
91 Autorzy
DanutaDanutadankaAlicja. Witam wszystkich bardzo serdecznie. Tereso Twoja modlitwa na pewno została wysłuchana i cieszy się Twoja znajoma tam po drugiej stronie. Ja również modlę się nowenną i mam nadzieję, że zostanę wysłuchana. Czuję obecność Matki BożejadaM Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Paula
Gość
Paula

Mateńko moja Najukochańsza błagam ulituj sie nade mna w tak ważnym dniu i proszę Cię wysłuchaj mojego błagania obdarz mnie tym darem o który tak bardzo proszę!!!!

Krysia
Gość
Krysia

Królowo Pompejańska dziękuję Ci za wszystko co od Ciebie otrzymałam .Miej nadal w opiece całą moją rodzinę .

Beata
Gość
Beata

Kochana Mateńko błagam o wstawiennictwo w znanych Tobie intencjach, o które cały czas proszę… Błagam,o wysłuchanie, proszę

viola kotyrba
Gość
viola kotyrba

Matuchno dziękuję Ci za wysłuchane prośby za otrzymane łaski,proszę nie opuszczaj mnie i mojej rodziny,wypraszaj łaski u swojego Syna Jezusa Chrystusa.

roszpunka
Gość
roszpunka

Mateńko Pompejańska, błagam o Twe wstawiennictwo w wiadomych Tobie intencjach. Dziękuję za wszystko.

Grażyna
Gość
Grażyna

Mateńko kochana,miej nas w swej opiece.

wojciech
Gość
wojciech

Matko Pompejanska proszę wysłuchaj mojej prośby,idę za chwilę do spowiedzi Jezu Ufam Tobie

Agata
Gość
Agata

Kochana Mateńko prosze cie o zdrowie dla mojej córeczki ,wiesz jak bardzo cie kocham ,w tym dniu będę sie szczególnie modlic ,wierzę ,że nas nie opuscisz Agata

Halina
Gość
Halina

Najdroższa Mateńko chroń moja rodzinę opiekuj sie nami

Aneta
Gość
Aneta

Mateńko kochana, proszę o łaskę godnej pracy i łaskę wysłuchania wiadomych Tobie intencji. Dziękuję. Amen

Ania
Gość
Ania

Kochana Maryjo bardzo Cię proszę o wysłuchanie mojej intencji .Wstawiaj się za mną u Boga i wypraszaj mi tak bardzo potrzebną łaskę.Nie zostawiaj mnie.Dziekuję za wszystko co dotychczas otrzymałam.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Mateczko, proszę uzdrow nasza rodzinę. Prosze pomóż w nawróceniu p. Inaczej nie dostrzeże jak wielkim jest slepcem. .pomóż nam.

buba
Gość
buba

Matko, dziękuję za wszelkie łaski. Trzymaj naszą rodzinę w objęciach.

Lucyna
Gość
Lucyna

Mateńko Pompejańska Ty znasz moje potrzeby,troski,zmartwienia.Ty wiesz czego wewnątrz duszy pragnę.Proszę Cię dziś w szczególnie wstaw u Niego tę odpowiednią Łaskę .Proszę również o wszelkie potrzebne Łaski dla moich dzieci,wnuczki dla mojego męża moich rodziców mnie i najbliższych za których się modliłam w Nowennach .Kocham Cię i uwielbiam.Twoja czcicielka.

aga
Gość
aga

Mateczko kochana w dniu Twojego święta proszę o wysłuchanie intencji w której obecnie się modlę nowenna pompejańska. Za kilka dni ją skończę i wierzę, że pomożesz mojej mamusi w uwolnieniu się z pewnego nałogu. Z całego serca Tobie Mateczko dziękuję. Amen

ILONA
Gość
ILONA

Maryjo, dziękuję Ci za łaskę, którą od Ciebie otrzymałam. To był cud. Błagam o jeszcze jeden- uzdrowienie syna. Ty wiesz, czego mu potrzeba.

Marzena
Gość
Marzena

Mateńko Kochana, właśnie dziś 13 listopada skończyłam kolejną już NP, w tak ważnej dla mnie intencji, błagam Cię wysłuchaj mojej prośby. Wspieraj mnie, opiekuj się mną i wstawiaj za mną u Swojego Syna. Królowo Różańca Św. Módl się za mną.

katarzyna
Gość
katarzyna

Matenko moja kochana i ja bardzo mocno Ci dziekuje za te wszystkie Nowenny wysluchane,blogoslaw mi i mojej rodzinie,dziekuje Mamusiu.Prosze Cie o kolejna Nowenna,daj mi sile do jej rozpoczecia.

C.K.
Gość
C.K.

Mateńko Kochana, dziękuje za opiekę, za to, że ciągle wypraszasz łaski dla mnie i moich dzieci. Dziękuję, że dałaś mi Nowennę Pompejańską . Dziękuję za Twoją wyczuwalną obecność każdego dnia.

Renata
Gość
Renata

Matko Boża z Pompejów proszę pomóż IM, proszę wysłuchaj nas.

Krysia
Gość
Krysia

Mateńko kochana w dniu Twego święta błogosław mojej rodzinie i ześlij łaski w intencjach których odmawiałam Nowennę Pompejską .Dziekuję Ci z całego serca , za doznane łaski i Twoją obecność w moim życiu >

I
Gość
I

Błagam uwolnij nas od długów

Grażyna
Gość
Grażyna

Mateńko Kochana, błagam o łaskę nawrócenia dla Maćka i Huberta oraz wyzwolenie z nałogu alkoholizmu mojego męża. Dziękuję za łaski otrzymywane każdego dnia.

d.l.
Gość
d.l.

Matko z serca błagam w wiadomej Ci intencji , Pomóż , Dziękuję , że jestes

Iwa
Gość
Iwa

Błagam Mateńko za moją rodzinę, o stabilną pracę dla męża i dla mnie i o zdrowike dla nas. Błogosław nam każdego dnia i czuwaj

Magda
Gość
Magda

Matulu, wiesz jak mi ciezko. Oddaje cale moje zycie w Twoje rece i wierze ,ze ten koszmar sie skonczy. Krolowo Rozanca Swietego modl sie za nami!

Karina
Gość
Karina

Kochana Mateczko dziekuje za otrzymane laski prowadz nas dalej do twojego ukochanego Syna dziekuje bardzo, bardzo Cie kocham i prosze czuwaj nad nami zawsze i wszedzie

Asia
Gość
Asia

Kochana Mamo, dziękuję za otrzymane od Ciebie łaski, za spokój mojego serca, wytrwałość, rozeznanie, pomoc w pokonywaniu trudności. Proszę w tym szczególnym dniu o dalsze łaski potrzebne dla mnie i dla mojej rodziny. Błagam, wysłuchaj moich intencji, o które prosiłam w Nowennie Pompejańskiej. Królowo Różańca Świętego módl się za nami.

Tadek
Gość
Tadek

Kochana Matuchno, Królowo Różańca Świętego dziękuję Ci że jesteś Moją Matką.
Dziś Twoje święto, a ja dziś skończyłem następną NP. Dziękuję za spełnienie dotychczasowych próśb. Jestem niegodnym nędzarzem, żebrzącym u Twoich stóp.
Módl się na nami Maryjo. Amen.

Magdalena
Gość
Magdalena

Dziękuje ukochana Maryjo za wszystkie łaski, za Twoje dobro, za to, że jesteś w moim życiu. Dziś mija 113 dzień od kiedy pojawiłaś się w moim życiu i jesteś:)

Bz
Gość
Bz

Matenko kochana dziekuje Ci za wszystkie laski jakie od Ciebie otrzymalam…I moja rodzinka. Prosze miej nas zawsze w swojej opiece. Polecam Ci rowniez mojego chlopaka I jego osobiste sprawy.. prosze o zdrowie I opieke dla niego, powrot do kosciola, I wewnetrzna przemiane. Jezeli jest nam dane byc razem to blogoslaw nam prosze.Tylko Ty wiesz co jest dla nas najlepsze.Kocham Ci Matenko♡

Bożka
Gość
Bożka

Dziękuję Matuchno za łaskę wysłuchania mojej prośby .W tym dniu uroczystym blagam o uzdrowienie z choroby wiadomej Ci osoby za którą się wstawiam.

Bożka

Aaaaaa
Gość
Aaaaaa

Chciałabym mieć chociaż malą część tej nadziei, jaka jest w Was – tu piszących.
Serdecznie Wszystkich pozdrawiam i proszę o westchnienie do naszej wspólnej Matki

BASIA
Gość
BASIA

Matusiu Moja Najdroższa Jedyna Pani Niebios! Proszę Cię abyś podała mi swoją pomocną dłoń. Nie mogę znaleźć pracy. Pomóż mi znaleźć drogę właściwą i dobrą, abym w końcu znalazła swoje miejsce. Wspieraj Naszą Rodzinę w wierze, zdrowiu i pracy , mojego męża i mnie oraz NASZE kochane obie córeczki. Czuwaj Zawsze nad nami i wszędzie. Chroń od złego i złych ludzi. KOCHAM CIE!

marzena
Gość
marzena

O Matenko Pompejanska dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Proszę, błagam, wysłuchaj mojej prośby o uzdrowienie serduszka mojego nienarodzonego dzieciątka. Oddaje Tobie siebie i całe swoje życie.

tibertina
Gość
tibertina

Dziękuję,ze mi sie objawiłaś właśnie dzisiaj

E.
Gość
E.

Najukochańsza Mamusi Tobie oddaje swoje życie i dziękuję Ci za wszystkie łaski oraz powierzam Twojej opiece moją rodzinę i wszystkich innych, bliskich mojemu sercu.

Terenia
Gość
Terenia

Matko dziekuję za już otrzymane łaski i proszę wysłuchaj mych próśb, które do Ciebie zanoszę w Nowennie Pompejańskiej

Dorota
Gość
Dorota

Mamo moja kochana za wszystko bardzo dziękuje i oddaję Ci moje życie i wszystkich i wszystko niech będzie tak jak chce Jezus. Powiedz mu o tym. DZIEKUJĘ, DZIEKUJĘ, DZIEKUJĘ.

Aśka
Gość
Aśka

Matuchno daj mi więcej sił na wypełnianie codziennych obowiązków. Dziękuję, że mogę się do Ciebie modlić.Nie opuszczaj mnie, kroczyć Twoją drogą nie jest łatwo.

brajan123
Gość
brajan123

MATENKO KOCHANA DZIKUJE CI ZA TWOJE LASKI I ZA TO ZE JESTES NASZA MATKA I ZA TO ZE MNIE SLUCHASZ I CHCEM CI POWIERZYC MOJA CALA RODZINE AMEN

ma.
Gość
ma.

To był wyjątkowy dzisiaj dzień ! dziękuję Mamusiu za tę łaskę i za wszystko co dla mnie zrobiłaś! Kocham Cię !

Dana
Gość
Dana

O Maryjo, Królowo Różańca Świętego, witam Cię, o Maryjo kocham Cię, o Maryjo pobłogosław mnie i całą moją rodzinę, i weź nas pod Swoją Nieustanną Opiekę. Mateńko ukochana pozdrów ode mnie i całej rodziny (szczególnie od Laurki) Twojego Syna Jezusa i św. Józefa. Matuchno dziękuję za dotychczasową opiekę Twojej Świętej Rodziny i wszystkie otrzymane przez moją rodzinę Łaski. Maryjo, Królowo Pompejańska, pomóż mi abym wreszcie odmówiła tę Nowennę, bo 2 razy zaczynałam i nie
udało mi się dotrwać do końca. Jestem pewna, że tym razem z Twoją pomocą uda się smile

Emilia
Gość
Emilia

Witam. Wczoraj dzieki mojej siostrze natknęłam sie na ten temat. Zaczelam wczoraj o 21.00 w intencji mi znanej. Bardzo chciałabym wytrwać. Juz dzis jadąc do pracy odmówiłam jedna z części tajemnicę radosną. Notuje wszystko skrupulatnie. Wierze ze MB ześle mi dar jesli tylko uzna ze teraz jest czas na to. Wiem ze wszystko o co prosiłam dotychczas było mi dane. Nie zawsze odrazu….uczę sie cierpliwości. Proszę o wsparcie w modlitwie.

Ewa
Gość
Ewa

Matko zabierz chorobę od mojego dziecka błagam Cię

magda2
Gość
magda2

Maryjo cała jestem Twoja .

adaM
Gość
adaM

Teresa Odmówiłam dwie Nowenny w swojej intencji i za bliska znajoma chora na raka ale w trakcie odmawiania zmarła dokończyłam Nowennę Byłam w rozterce Prosiłam wiec o przyjęcie modlitwy. Od tego czasu nie mogę się przemoc a mam rownież tak dużo problemów wrodzinie jak wszyscy. Panie Jezu Miłosierny przez wstawiennictwo Matuchny Pompejanskiej ulituj się nad nasza rodzina w dniu Święta Twojej i Naszej Matuchny Błagam o litość i miłosierdzie kocham Cie Jezu i Mateczko Pompejańska Cała w nadziei matka , żona i babcia.

Alicja. Witam wszystkich bardzo serdecznie. Tereso Twoja modlitwa na pewno została wysłuchana i cieszy się Twoja znajoma tam po drugiej stronie. Ja również modlę się nowenną i mam nadzieję, że zostanę wysłuchana. Czuję obecność Matki Bożej
Gość
Alicja. Witam wszystkich bardzo serdecznie. Tereso Twoja modlitwa na pewno została wysłuchana i cieszy się Twoja znajoma tam po drugiej stronie. Ja również modlę się nowenną i mam nadzieję, że zostanę wysłuchana. Czuję obecność Matki Bożej

Alicja
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Tereso Twoja modlitwa na pewno została wysłuchana i cieszy się Twoja znajoma tam po drugiej stronie. Ja również modlę się nowenną i mam nadzieję, że zostanę wysłuchana. Czuję obecność Matki Bożej i jej syna. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

danka
Gość
danka

Kochana Mamuniu, właśnie z dnia 13 listopada br jest decyzja urzędowa, której oczekiwałam. Jest niedobra. Nie dam już rady dłużej walczyć. Oddaję Ci ten koszmar pod Twoją opiekę i wołam do Ciebie ratuj nas i mojego brata Zbyszka. To węzły nie dające się po ludzku rozwiązać. Nie ma sprawiedliwości tu na ziemi. Ci najmniejsi cierpią, dobro człowieka nie jest uważane za dobro najwyższe. Mamusiu ukochana, modliłam się do Ciebie i wierzę, że mnie wysłuchasz. Panie ratuj mnie, tonę!

Danuta
Gość
Danuta

najlepsza Matko proszę przez twoje wstawiennictwo o pojednanie się rodzin u moich córek Agi i Ewy oraz o wiarę w Jezusa Crystusa u tych w mojej rodzinie, którzy nie wierzą.,a szczegolnie wnuków

Danuta
Gość
Danuta

Królowo Rózańca św.dziekuję za wszystkie otrzymane łaski prosze o cud uzdrowienia mnie z cięzkiej choroby ,o łaske trzeźwości dla męża i osób uzależnionych w całej rodzinie ,o potrzebne łaski dla syna