Monika: Nowenna a małżeństwo

Witam. Mam prawie 32 lata. Od lat jestem mężatką i mamy 8 letnią córeczke. Na informacje o Nowennie trafilam przypadkiem, jak to bywa, podczas szukania pomocy na fprum. Było ciężko zabrac się za Nowennę, praktycznie żadnej nie skończyłam, choc wszystkie były w intencjach mojego małżeństwa, które od lat jest w kryzysie. Dlaczego piszę świadectwo, choc kryzys nie zostal zażegnany? Dlatego, że świadczę o sobie, bo modlitwa dała mi wiele dobrego. Bo zrobiła wiele dobrego u moich rodzicach, bo daje mi siłę, powoduje nawrócenia w rodzinie i sprawia, że pomimo trudów i problemów wciąż razem jesteśmy z mężem i powoli, bardzo powoli naprawiamy małżeństwo, często podczas bólu, krzyków i łez, ale jest to nam potrzebne, bo jak się coś niszczyło przez lata, to przez kilka miesięcy nie ozdrowieje. Wyciszenie i świadomośc, że nie jestem sama, nadzieja na lepszą przyszłośc to dużo, bardzo dużo.

Już dostępny!

nowy numer

"Królowej Różańca Świętego"

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
AguchaMarzenaMarzenaDariuszApostoł Różańca Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Anusia
Gość
Anusia

Bardzo piękne świadectwo jestem w podobnym wieku! Chcę powiedzieć że mocno Ufaj Mateńce ! Jeżeli ktoś powierzy Jej swoje troski Matuchna na pewno nie opuści tylko dopomoże <3 ! Wierzmy i Ufajmy! Z Panem Bogiem ! 🙂 P.s u mnie w małżeństwie też były burze i prawie by się skończyło nieszczęściem ale Jesteśmy razem mocni w Wierze! 🙂

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

trzeba wierzyć, że będzie dobrze i nie poddawać się!

Dariusz
Gość
Dariusz

potrzeba trwać w Panu i nie ustawać w modlitwie

Marzena
Gość
Marzena

Ja tez przechodze kryzys malzenski juz od ponad roku i zanosze sie z zamiarem odmawiania nowenny bo czytajac o niej napawam sie nadzieja ze mi to pomoze jezeli nie doslownie to chociaz duchowo i doda sil do wslki o rodzine. Prosze wszystkich o wsparcie:)

Marzena
Gość
Marzena

Masz moje wsparcie duchowe.

Agucha
Gość
Agucha

Polecam katolicką wspólnotę Sychar – maja stronę i forum w internecie, kłopoty małżeńskie to ich specjalność.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną