Maria: Matka Boża wysłuchuje naszych próśb

Chce podziekowac Kochanej Mateczce za spelnienie mojej prosby. Jestem pewna ze to z jej pomoca I Ojca Pio dostalam otrzymana laske. Modlcie sie do Maryi i wierzcie bardzo mocno predzej czy pozniej ona was wyslucha jezeli to bedzie zgodne z wola Boza. Dzisiaj jest ostatni dzien mojej Novenny ale od jutra zaczne druga nie wyobrazam sobie zycia bez rozanca daje sile, spokoj i takze zmienia czlowieka, przedtem bylam dufna zaufana w sobie ale rozaniec otworzyl mi oczy. Dziekuje ci Matenko kochana Ojcze Pio I Jan Pawle mam nadzieje spotkac sie z wami w Niebie. Z Bogiem.

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
ElaM.EdysiaApostoł RóżańcaLijo Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Lijo
Gość
Lijo

ale pięknie!

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Chwała Panu!

Edysia
Gość
Edysia

To jest jakaś zaczarowana strona, coraz bardziej kręci mi się w głowie …. I to wszystko przez te maleńkie kuleczki…??? Teraz i ja wiem, że Bóg daje wszystko jeśli tylko bardzo poprosimy …. Od 1 sierpnia br. odmawiam Nowennę Pompejańską, wczoraj ukończyłam drugą ( bez dnia przerwy) Obydwie były odmawiane w intencji moich bliskich…. Nie wiedziałam tylko, że po drodze będą się działy jakieś dziwne, czasem straszne rzeczy- to trochę jak horror, tego mi nikt nie powiedział, zresztą ja bardzo niewiele wiedziałam o Nowennie Pompejańskiej i chyba o Wierze …. Wiedziałam jednak, że skoro Matka Boża dała mi znak, pokazała… Czytaj więcej »

M.
Gość
M.

Ja zaczęłam kilka dni temu odmawiać, po długiej walce i jak w końcu czułam, że zły dał spokój i niejako „odszedł” to dostałam takie „uderzenie między oczy” od bliskiej osoby wczoraj, że pozbierać się do dzisiaj nie mogę.Zwłaszcza, że od tego zależy moje być albo nie być(praca). Jeszcze wierzę, że wszystko może się zmienić ale czas nagli. Jeśli Bóg uzna, że ma zostać tak jak jest, to nie dość , że to po prostu nie jest możliwe (żyć z czegoś trzeba), to jeszcze utonę w długach, które mnie zaduszą i wiem, że nie będę miała wyjścia i dołączę do grona… Czytaj więcej »

Ela
Gość
Ela

Czy można wiedzieć ” jakie to uderzenie międzu oczy ” pytam poważnie ,zaczęłąm wczoraj 5 nowennę w intencji bliskiej osoby łącząc z uzdrowieniem synka . W nocy miałam straszny koszmar do tego dziś właśnie ten synek sie rozchorowała ,aż trudno to uwierzyć by łączyć z rozpoczęciem nowenny i wielkim zaufaniem ze się wymodli tę łaskę o którą proszę . Proszę o odpowiedz M.

M.
Gość
M.

Bliska osoba zajmująca się m.in. przekazywaniem mi zleceń nagle postanowiła zostawiać je sobie (skomplikowane i niezbyt uczciwe także dla interesów firmy w której pracuje), mnie zostawiając z dnia na dzień na lodzie. Oględnie tłumacząc, że może się uda jednak ale nie obiecuje itp. Wczoraj zdarzyło się coś niesamowitego, więc wiem, że Bóg wysłuchał mojej prośby, kiedy prosiłam za psalmistą – „daj mi jakiś znak- zapowiedź pomyślności” )psalm 86, bo o to prosiłam, żeby dał znak i dał. Wiem, że zajmuje się moją sprawą. Pamiętam słowa ojca Pio, żeby prosić Boga o jak największą łaskę, a nie np. modlić się o… Czytaj więcej »

Ela
Gość
Ela

Dziękuję ci za odpowiedz takie konkrety są ważne dla osób czytających . Zaczęłam kolejna ( 7-) nowennę w intencji dziecka ,które ma problemy całościowe zaburzenie rozwoju i ciągle się z mężem kłócę ,jest mi ciężko z tym .Obwiniamy się wzajemnie .

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną