Katarzyna: Wyproszona prośba o uzdrowienie

Chcialam złożyc swiadectwo o moim cudownym uzdrowieniu z choroby z którą walczyłam prawie 3 lata Zaczęłam chorować w grudniu 2011 roku ,zaczął boleć mnie pecherz moczowy i dolegliwosci z tym zwiazane nie pozwalały mi normalnie funkcjonowac ,przeszłam szereg badan i lekarzy ,którzy nie umieli powiedziec co mi dokladnie jest i jak mnie leczyć ,tabletki nic nie pomagały ,mój pecherz i cewka moczowa były cały czas chore ,cały czas czułam parcie na mocz i ból w podbrzuszu ,wydawało mi się ze nie ma wyjscia z tej chorej sytuacji ,modliłam sie i załamywałam się .Az w 2014 roku zaszłam w ciąże .O nowennie pompejanskiej słyszałam już wczesniej ale zawsze odkładałam tą modlitwe ,sądząc że już nic i nikt mi nie pomoze ,ale… po pierwszym trymestrze ciąży postanowiłam ze zawierze jeszcze raz Matence Pompejanskiej moją straszną dolegliwosc i tak zaczelam od maja 2014 roku modlic się nowenną odprawilam 4 nowenny ale nie widzialam zadnej poprawy do czasu ,az nastapił w pazdzierniku poród ,wtedy oblała mnie lawina łask ,oprócz tego ze urodził sie zdrowy nasz syn to po porodzie doszłam dość szybko do siebie i moje dolegliwosci związane z ukladem moczowym ustąpiły całkowicie .Dziś nie wiem co to jest ból w podbrzuszu lub parcie na mocz które nie dawało funkcjonowac ,Matenka zlitowała sie nade mną ,nie wiem jak jej dziękować ,ale wiem ,że każdemu pomaga .Ja jestem tego przykładem ,a tak bardzo wątpiłam w nią .Boże wybacz .

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
BarbaraAsiaAlina Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Alina
Gość
Alina

AVE MARYJA TOTUS TUUS ! AMEN !!! piekne swiadectwo i Bog ZAPLAC serdeczne ze sie z nami dzielisz ! Serdecznie gratuluje synka i zycze Obfitosci LASK BOZYCH <3

Asia
Gość
Asia

Piękne!

Barbara
Gość
Barbara

Tylko wiara dodaje nam skrzydeł i otwiera nowe okno na świat duchowy naszego serca. Wspaniale, że Pani zawierzyła Mateńce, która wysłuchała i wyprosiła te łaskę u swojego Syna. Chwała niech będzie Jej i dziekczynienie. Błogosławieństwa dla synka i Pani. Ja tez zaufałam naszej Mateńce i jestem ogromnie wdzieczna, ze przybyła mi z pomocą. Szcześć Boże. Gratuluję synka.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną