Jolanta: modlitwa za męża

Witam wszystkich serdecznie. Chciałam się z wami podzielić moim świadectwem.W sierpinu rozpoczełam swoją nowennę do Matki Bożej. Modliłam się o uwolnienie mojego męża z nałogu palenia papierosów. Mimo że nie zostałam wysłuchana Najśwętsza Panna udzieliła mi innych łask.Sama zostałam uwolniona całkowicie od grzechu nieczystosci .Teraz czuję do tego dosłownie wstręt,kiedyś zły potrafił mnie do tego skuscić a teraz na samą myśl skóra mi cierpnie ,mój średni syn może nie codziennie ale zaczął ze mną odmawiać rózaniec bez namawiania.Matka Boża uwolniła mnie też od ciągłego wyciskania pryszczy może to się komuś wyda śmieszne ale to było moje natręctwo .Kiedy skończyłam swoją pierwszą nowennę przyśniła mi się Matka Boża Fatimska , stała naprzeciwko mojego domu na polu . Odczytałam to jako znak że mam odmawiać dalej nowennę.Ogółem z wiosny tego roku śubowałam Matce Bozej ze do końca życia będe odmawiać codziennie jeden różaniec i wiecie co naprawdę jeden jest mi za mało.Odmawiam go dosłownie wszędzie .Teraz jestem już w dziewiątym dniu drugiej nowenny którą ofiarowałam za dusze czyśćcowe. modlę się też za duszki od wielu lat innymi modlitwami w ciągu dnia czy to koronką czy pacierzem i wiecie co one naprawdę pomagają w prozaicznych sprawach życia ,trzeba tylko je poprosic i gorąco sie modlić za nie.Wiem że modlitwa za nie jest miła Bogu. Opowiem wam jeden epizod z mojego życia .Dwa lata temu pokłóciłam się z teściem, bardzo mocno oboje mocno się zraniliśmy i ja na wieczór przed obrazem Pana Jezusa Miłosiernego pożaliłam się mu własnymi słowami.W nocy przyśnił mi się obraz Jezusa Miłosiernego pod którym leciał napis jak na filmie…..,,,NIE PODOBA MI SIĘ TWOJE POSTĘPOWANIE PAMIĘTAJ ABY PRZEBACZAĆ I PAMIETAJ O DUSZACH W CZYŚCU CIERPIĄCYCH.Otrzymałam odpowiedz od samego Boga.Pozdrawiam wszystkich serdecznie i Chwała Maryji za jej dobroć i opiekę.

Miesiąc ku czci

św. Józefa!

 • Kiedyś modliłem się za zmarłego ateistę. Przyśnił mi się po kilku miesiącach i mów do mnie „Dobrze mnie tam przyjęli” 🙂

 • Pproszę tylko o 1 Zdrowaś w mojej intencji. Jestem w połowie nowenny m.in o uzdrowienie męża ma bardzo poważną wadę genetyczną wzroku, zanika mu siatkówka, modlę się też o uzdrowienie syna z autyzmu. Wczoraj byliśmy u kontroli, no i klapa, choroba męża bardzo się posunęła, a syn dał takiego czadu, że zupełnie mnie osłabiło. Wiem, że wcale nie musi spełnić się to o co proszę, ale jestem trochę przydeptana. Gdyby ktoś zechciał zmówić w mojej intencji 1 Zdrowaś, byłabym wdzięczna. Pozdrawiam

  • Asiu zaufaj Panu i nie” lękaj się” jak mówił nasz Papież. Oddaj Bogu wszystkie swoje problemy. Bez względu na okoliczności i przeciwności ufaj Bogu bez granic i do końca. I nie ustawaj w modlitwie. Jesteś bezsilna- to nic- oddaj wszystkie swoje swoje sprawy Najwyższemu. Pomodlę się w intencji Twojej rodziny. Niech Wam Bóg błogosławi. Ty również błogosław codziennie Twojego męża i dziecko. Zobaczysz, że to pomaga.

  • Oczywiście. Asiu, módl się do o. Pio i proś go o pomoc. Za jego wstawiennictwem Pan Jezus uzdrowił kiedyś dziewczynkę (Gemmę di Gorgi) bez źrenic. Nie powinna widzieć a jednak… Kilka lat temu w Polsce została uzdrowiona dziewczyna, której chemioterapia uszkodziła nerwy wzrokowe tak, że zaniewidziała. Mimo uszkodzonych nerwów znowu widzi a to za wstawiennictwem o Pio. Nie ukrywam, że o Pio jest mi szczególnie bliski (jeszcze nigdy mnie nie zawiódł) więc polecam modlitwy za jego wstawiennictwem.

 • ja się też pomodlę. a jak czujesz, że jest już beznadziejnie to polecam Ci św. Judę Tadeusza. nie zawodzi.

 • Bardzo jestem wdzięczna za modlitwę, pomodlę się w Waszej intencji koronką do Miłosierdzia Bożego. Na prawdę dziękuję:)))

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn pompejański i otrzymuj comiesięczne wiadomości