Iwona: pomoc w problemie

Chcę dać świadectwo na cześć Matki Bożej Z Pompei. Mija teraz prawie 2 lata kiedy pierwszy raz odmówiłam nowenne Pompejańską. Kiedy wydawało mi się że życie nie ma sensu i rozpacz wdzierała się do serca problem za problemem kłopoty finansowe rodzinne sądowe wszystko tak się nagromadziło że myślałam że już nie dam rady po ludzku. Na szczęście jest jeszcze opatrzność Boża Największa tylko wystarczy trochę dobrej woli i „troszkę” wysiłku . Kiedy wołałam Boże pomóż natchnęłam się w internecie na Nowenne pompejańską nowenne nie do odparcia. Podjełam wysiłek i nie bez tródu i przeciwności zaczełam ją odmawiać wcałkiem innej intencji a dostałam łaskę tę o którą się modliłam i tę która była najważniejsza a mianowicie łaskę trzeżwości. Jeszcze wtedy nie zdawałam sobie sprawy że ja mam taki problem z alkoholem mama dwójki dzieci 16 i 1 rok . I w tedy podczas odmawiania tej wielkiej modlitwy dostałam światło że ja mam problem że zaczynam dzień od kieliszka nalewki żeby jakoś przeżyć że ukrywam to przed domownikami że wieczór też kończe z alkoholem i to już od bardzo długiego czasu i wtedy myśli ja matka żona i alkohol przecież ja jestem zniewolona i słowa córki ” mamo czy ty czasem nie przesadzasz z tym alkoholem”. I po tygodniu odmawiania nowenny mówie matko ja przestane pić na ten okres tych 54 dni a ty mnie wysłuchaj i tak się stało pierwszy tydzień był ciężki ale póżniej coś się zmieniło przestałam całkowicie odczuwać chęć wypicia alkoholu wogule przestałam o nim myśleć i tak jest do tej pory. mija już 2 lata a ja nie miałam w ustach ani kropli alkoholu i nawet na samą myśl jest mi niedobrze wogule nie zwracam uwagi, a dawniej było to nie dopomyślenia. Czuje się wolna. CHWAŁO TOBIE NAJŚWIĘTSZA MATEŃKO RÓŻAŃCOWA Z POMEJÓW . Dziękuję za Twoje wstawiennictwo za Twoją opiekę i wsparcie jakie dajesz mi i mojej rodzinie za wszystkie wyproszone przez Ciebie łaski u Dobrego Boga za te o których wiem i te o których nie wiem. CHWAŁA TOBIE MATKO NAJŚWIĘTSZA, CHWAŁA TOBIE BOŻE ,CHWAŁA TOBIE JEZU , CHWAŁA TOBIE DUCHU ŚWIĘTY. Zwielką pokorą i ufnością składam to świadectwo wierząc że TY Jesteś i będziesz wysłuchiwać i wypraszć wielkie łaski także dla innych którzy do ciebie się uciekają.

STRON 

dla "Królowej  Różańca Świętego"

8

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
HankaMarysiaUrszulaSylwia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Sylwia
Gość
Sylwia

Ja zrobiłam identycznie tylko ze z papierosami ,w trakcie NP poprosiłam Boga o pomoc w pewnej sprawie i powiedziałam ze w tej intencji nie będę paliła papierochow przez 54dni ,dzisiaj mija 90 dni a ja nie zapalilam choć kopcilam przez ponad 20 lat . Chwała Panu

Urszula
Gość
Urszula

Piękne świadectwo.chwala boze

Marysia
Gość
Marysia

Piekne swiadectwo Chwala Bogu Ojcu kochanej Maryi Matce i Panu Jezusowi i wszystkim Swietym w Niebie niech nas obdarza opieka.

Hanka
Gość
Hanka

Chwała Panu!
Iwonie i Sylwi zycze wytrwania.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?