Danuta: Maryjo przyjmij moje wielkie podziękowanie

Chciałabym podzielić się takim świadectwem i podziękować Matce Bożej za łaskę. Moja córka weszła w złe towarzystwo. Zaczęło się nie wracanie na noc do domu, imprezy, alkohol, zapominanie o Mszy Św. Byłam przerażona. Nowennę Pompejańską zaczęłam 13 sierpnia. Codziennie chodziłam na Mszę św. potem Różaniec przed Najświętszym Sakramentem. Tydzień po skończeniu Nowenny córka zerwała z chłopakiem i z całym towarzystwem.Maryjo przyjmij moje wielkie podziękowanie.

ORYGINALNE

 

KUBKI

CERAMICZNE

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
AgnieszkaDanutaKasiaJ.GRABOWIECKA Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
J.GRABOWIECKA
Gość
J.GRABOWIECKA

Droga Danuto mam ten sam problem -odmawiam Nowenne Pompejanska mam nadzieje ze Matuchna mnie wysłucha -wiem ze Maryja wszystko może ………….

Kasia
Gość
Kasia

Ja Też miałam ten sam problem. dzięki Matce Bożej Pompejańskiej córka została oderwana od wszelkiego zła.NP czyni cuda . Mateńka zawsze wysłuchuje.Chwała Tobie Panie .

Danuta
Gość
Danuta

U Sióstr Miłosierdzia w Rybnie usłyszałam taką piosenkę: zwyciężyłaś, zwyciężaj, straszny jest szczęk oręża, już różaniec,różaniec ,różaniec wytaczają żołnierze na szaniec. Te słowa mi uzmysłowiły, że różaniec to broń duchowa i że to Maryja tylko może zwyciężyć w tej sytuacji. Bo ja nie mogłam nic zrobić mogłam się tylko modlić. Byłam dla mojej córki w jej oczach największym wrogiem. I Maryja zwyciężyła.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Teraz żeby pielęgnować ten stan proponuję różaniec rodziców za dzieci.. Można zapisać. się. przez. internet. To jest tylko. jedna dziesiątka. dziennie.Polecam

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -