Danuta: Maryjo przyjmij moje wielkie podziękowanie

Chciałabym podzielić się takim świadectwem i podziękować Matce Bożej za łaskę. Moja córka weszła w złe towarzystwo. Zaczęło się nie wracanie na noc do domu, imprezy, alkohol, zapominanie o Mszy Św. Byłam przerażona. Nowennę Pompejańską zaczęłam 13 sierpnia. Codziennie chodziłam na Mszę św. potem Różaniec przed Najświętszym Sakramentem. Tydzień po skończeniu Nowenny córka zerwała z chłopakiem i z całym towarzystwem.Maryjo przyjmij moje wielkie podziękowanie.

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
AgnieszkaDanutaKasiaJ.GRABOWIECKA Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
J.GRABOWIECKA
Gość
J.GRABOWIECKA

Droga Danuto mam ten sam problem -odmawiam Nowenne Pompejanska mam nadzieje ze Matuchna mnie wysłucha -wiem ze Maryja wszystko może ………….

Kasia
Gość
Kasia

Ja Też miałam ten sam problem. dzięki Matce Bożej Pompejańskiej córka została oderwana od wszelkiego zła.NP czyni cuda . Mateńka zawsze wysłuchuje.Chwała Tobie Panie .

Danuta
Gość
Danuta

U Sióstr Miłosierdzia w Rybnie usłyszałam taką piosenkę: zwyciężyłaś, zwyciężaj, straszny jest szczęk oręża, już różaniec,różaniec ,różaniec wytaczają żołnierze na szaniec. Te słowa mi uzmysłowiły, że różaniec to broń duchowa i że to Maryja tylko może zwyciężyć w tej sytuacji. Bo ja nie mogłam nic zrobić mogłam się tylko modlić. Byłam dla mojej córki w jej oczach największym wrogiem. I Maryja zwyciężyła.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Teraz żeby pielęgnować ten stan proponuję różaniec rodziców za dzieci.. Można zapisać. się. przez. internet. To jest tylko. jedna dziesiątka. dziennie.Polecam

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?