Adam: łaska

Raz jeszcze pragnę podziękować od serca Mateczce Królowej Różańca Świętego z Pompejów za wysłuchanie mojej prośby w codziennej modlitwie przez 54 dni.Modliłem się w intencji zakończenia problemów finansowych Sławomira.Matka Różańcowa pozwoliła mu wyjść na prostą mimo trudności,jakie napotykał na swej drodze.Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy.Matko w opiece swej go mniej.
Chciałem przez to krótkie świadectwo dodać Wam odwagi,wiary,cierpliwości i wytrwałości w modlitwie,w proszeniu o łaski..Maryja zawsze Was wysłucha i zawsze jest przy Was.
O cokolwiek przez różaniec święty poprosicie-otrzymacie

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
MartaB
MartaB
30.11.14 23:43

Z problemami finansowymi borykam sie dobrych kilka lat. Odmówiłam NP w tej intencji, problemy mamy nadal, ale jest coś niesamowitego mimo trudnej sytuacji zawsze udaje sie nam wiązac koniec z końcem. Czasem mam wrażenie że nic się już nie da zrobić a tu nagle jakieś zlecenie, zamówienie i w najmniej oczekiwanym momencie są środki aby zapłacić najpilniejsze zobowiązania. Jest to bardzo ciężka sytuacja bo nigdy nie mam tego spokoju że wyszliśmy na prostą, ale doceniam to co mam. Nowenna jest już na stałe w moim sercu i modle się nie tylko w mojej sprawie ale zwłaszcza za innych, bo wiem… Czytaj więcej »

TERESA
TERESA
03.12.14 00:12

Tak Marto ….tak działa błogosławieństwo ..

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x