Adam: łaska

Raz jeszcze pragnę podziękować od serca Mateczce Królowej Różańca Świętego z Pompejów za wysłuchanie mojej prośby w codziennej modlitwie przez 54 dni.Modliłem się w intencji zakończenia problemów finansowych Sławomira.Matka Różańcowa pozwoliła mu wyjść na prostą mimo trudności,jakie napotykał na swej drodze.Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy.Matko w opiece swej go mniej.
Chciałem przez to krótkie świadectwo dodać Wam odwagi,wiary,cierpliwości i wytrwałości w modlitwie,w proszeniu o łaski..Maryja zawsze Was wysłucha i zawsze jest przy Was.
O cokolwiek przez różaniec święty poprosicie-otrzymacie

Msza Święta

- 25 listopada 2019

w Pompejach

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
TERESAMartaB Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
MartaB
Gość
MartaB

Z problemami finansowymi borykam sie dobrych kilka lat. Odmówiłam NP w tej intencji, problemy mamy nadal, ale jest coś niesamowitego mimo trudnej sytuacji zawsze udaje sie nam wiązac koniec z końcem. Czasem mam wrażenie że nic się już nie da zrobić a tu nagle jakieś zlecenie, zamówienie i w najmniej oczekiwanym momencie są środki aby zapłacić najpilniejsze zobowiązania. Jest to bardzo ciężka sytuacja bo nigdy nie mam tego spokoju że wyszliśmy na prostą, ale doceniam to co mam. Nowenna jest już na stałe w moim sercu i modle się nie tylko w mojej sprawie ale zwłaszcza za innych, bo wiem… Czytaj więcej »

TERESA
Gość
TERESA

Tak Marto ….tak działa błogosławieństwo ..

Rozdajemy kolejne

70.000 OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ