Zuzanna: W poszukiwaniu pracy

Dzień Dobry! Chciałam podzielić się ze wszystkimi moim świadectwem. W tym roku skończyłam studia techniczne i rozpoczęłam poszukiwanie pracy. Zamiast do pośredniaka, postanowiłam udać się do Maryi. Nowennę Pompejańską odmawiam od 6 września w intencji znalezienia pracy. Już pierwszego dnia modlitwy dowiedziałam się o możliwości odbycia stażu! Jeszcze nie wiem jak ta sprawa się rozstrzygnie. Złożyłam ponadto kilka CV i dziś dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. O Nowennie dowiedziałam się z gazety katolickiej. Moje obawy były związane z tym, czy podołam odmawianiu aż trzech różańców dziennie. W pierwszym tygodniu odmawiania różańca było mi bardzo ciężko, spotkała mnie przykrość. Tydzień ten był dla mnie bardzo ciężki pod względem psychicznym.
Postanowiłam jednak nie poddawać się trudnościom i zaufać Matce Bożej. Chciałabym poprzez to świadectwo wszystkim polecić modlitwę różańcową. Czas na nią znajduje się sam. Bardziej zwracam uwagę na to, jaka jestem w stosunku do innych. Dzięki temu, że tyle czasu poświęcam modlitwie, odczuwam większą więź z Bogiem. Czuję, że nie jestem sama. Matka Boża pomogła mi już w niejednym trudzie!

Spędź...

MIESIĄC

Z MARYJĄ

Poznaj, pokochaj, naśladuj Maryję!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
AlaBarbara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

CHWAŁA MARYI !
Życzę Ci powodzenia w pracy i w życiu abyś zawsze znalazła czas na ten najważniejszy
kontakt z Panem Bogiem, pozdrawiam

Ala
Gość
Ala

Chwała Panu i Najświetszej Panience. ja równiez odmawiam Nowenne w inetcji o dobrego męża. I rzeczywiście Maryja sprawia, ze znajduję czas, ze mówie nowenne powoli z przekonaniem, ze potrafie wyłaczyć komputer, telewizor czy zrezygnowac z czegoś przyjenego np. spotaknia z koleżankami. Chwała Panu

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -