Sławomira: Ukochana córeczka

Od kilku lat wraz z mężem bezskutecznie staraliśmy się o dziecko. Wyniki badań teoretycznie były dobre, jednakże upragnionego maleństwa nie mogliśmy się doczekać. Gdy w wakacje 2013r. po raz pierwszy dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej, wydała mi się ona nie do przejścia i zbyt czasochłonna. Kiedy jednak po kolejnej wizycie u lekarza (8.08.2013r.), dowiedziałam się, że nie mam szans na zajście w ciążę, za namową Mamy postanowiłam działać. I tak 10.08.2013r. wraz z Mamą i Jej Koleżanką rozpoczęłyśmy odmawiać Nowennę Pompejańską. W trakcie jej trwania dowiedziałam się o klinice leczenia bezpłodności, w której po dokładnych badaniach usłyszałam diagnozę brzmiącą jak wyrok, że w moim przypadku, jedyną formą „leczenia” jest metoda in vitro. Na to ze względów etycznych nie mogliśmy się z mężem zgodzić. Lekarz namawiał, wyzywał, kusił, ostrzegał, że każde inne działanie będzie bezskuteczne. My jednak trwaliśmy przy swoim wyborze – metodzie naturalnej i nadal się modliliśmy (do drugiej nowenny przyłączył się również mój mąż). I oto jak wielkie było zdziwienie lekarza i jak ogromna była nasza radość, gdy okazało się, że jestem w ciąży! Planowany termin rozwiązania miał nastąpić 10.08.2014r. (idealnie rok od momentu rozpoczęcia Nowenny Pompejańskiej). Dziś Klara – nasze słoneczko rozpromieniające mroki samotności ma już ponad 3 tygodnie! My jednak wciąż trwamy na modlitwie prosząc NMP o dalsze łaski dla naszej córeczki. Tym świadectwem chcę podziękować NMP za dar macierzyństwa, za wysłuchanie moich próśb i jednocześnie umocnić wszystkich wątpiących, że warto odmawiać Nowennę Pompejańską, bo to w końcu nowenna nie do odparcia. Dziękuję!

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
9 Autorzy
MariaAsiaMariaAdaScatman Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Aneta
Gość
Aneta

Klara to piękne imię. Kolejny cud narodzin 🙂

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Fajnie, że zostaliście wysłuchani 🙂 Życzę wam wszystkiego najlepszego 🙂 Jak czytam świadectwa osób, które zaszły w ciążę to mam wrażenie, że Bóg woli nowych ludzi, tzn. dzieci żeby się narodziły, a stare to takie niepotrzebne i bee.

Maria
Gość
Maria

„nic nie wiem”-nie masz racji,przecież Pan Bóg kocha wszystkich ludzi-pozdrawiam.

Dorota
Gość
Dorota

Wspaniale, że napisałaś to świadectwo dodaje nadziei i i wytrwałości w modlitwie. Boże bądź uwielbiony.

teresa
Użytkownik
teresa

Wspaniałe świadectwo.

Scatman
Gość
Scatman

Nie ma takich przypadków, aby termin rozwiązania lekarz ustalił dokładnie na dzień, w którym rok wcześniej rozpoczeliście Nowennę…Po prostu dostaliście wiadomość, że to wszystko dzięki Nowennie.

Ada
Gość
Ada

Piękne świadectwo- mocno wierzę ze i nam sie uda kiedyś napisac podobne podziękowanie. od 4 lat walczymy o nasze maleństwo- jestem po 4 poronieniach , jednej ciazy biochemicznej- właśnie skończyłam 6 nowennne w tej intencji. W 20 dniu tej nowenny dowiedzialam sie ze jestem ponownie w ciazy- jednak radość nie trwała długo znowu poroniłam- bylam bliska by przerwać dalsza modlitwę- cieżko bylo ale dotrwałam do konca i jestem dumna z tego;)

Maria
Gość
Maria

Ada, przepraszam za tę sugestię. Nie znam Twojej sytuacji, Twojego problemu, ale próbowaliście naprotechnologii? Podobno wiele przypadków udaje się wyleczyć…

Asia
Gość
Asia

Dziękuję za kolejne piękne świadectwo.. Mam nadzieję i wielką wiarę że Mateczka Najukochańsza również mnie wysłucha i obdarzy mnie i męża cudem poczęcia dzieciątka.. Pozdrawiam !